Catering ja teised koostööpartnerid

Koostööpartnerid

Toitlusettevõtted


Carmen Catering 
Carmen Catering pakub üritustele toitlustuse täislahendust – meilt saad lisaks toidule-joogile ja teeninduse tellida ka vajamineva inventari ja lilleseaded. Meie ettevõte on 22 aastat turul tegutsenud ning omame väga suurt kogemust erinevate keerukusastmega sündmuste toitlustuse korraldamisel.

Catering Service
Catering Servise OÜ kogemusi üle 20 aasta erinevate pidude ja konverentside korraldamises. Alati personaalne lähenemine.

Event Catering
Event Catering on keskendunud innovatiivsetele lahendustele ja erilistele maitsekooslustele. Catering on lõputu looming, mis valmib out-of-the-box mõtlemise protsessis. Meie jaoks on iga klient ainulaadne, lähtuvalt kliendi isikupärast ja vajadustest loome alati rätsepatööle sarnase perfektselt sobiva lahenduse.

Rain Stuudio Catering 
Rain Stuudio vedurid on Rain Käärst ja Allan Kuning, tuntud telekokad, maailma tasemel BBQ meistrid ja tippkokad, kellel kogemust toitlustusvaldkonnas juba 25 aastat. Oma kogemused reisidest maailma eri paikades, serveerime külalistele taldrikule, kaussi ja vaagnale!

Blue Drum
Pakume vanalinna teatraalseid ekskursioone, konverentsipause, temaatilisi pidusid, pidulikke gala õhtusööke ja vastuvõtte firmadele ja organisatsioonidele eesti, vene, inglise, soome, saksa, prantsuse ja hispaania keeles.

 

Fee Catering
Erinevate ürituste toitlustuskogemus alates aastast 1996.

 

Kohvik Maiasmokk 

 

Orangetime Event OÜ
Turu liidrid omanäoliste korporatiivürituste ja konverentside korraldamisel. Tugevuseks peame loomingulisust ning paindlikku ja proaktiivset projektijuhtimist.

 

Pauline Catering
Pauline Catering on väike ja väga personaalne. Ülle suhtleb klientidega, teeb pakkumised, valmistab ise toidud ja serveerib oma klientidele. Suuremate sündmuste puhul kutsutakse kokku cateringi meeskond. Toidud on puhta, koduse maitsega, serveerituna Cateringi standardile vastavalt.

 

Plus Catering
Ole külaline oma õnnestunud sündmusel. Proovi uusi ja värskeid maitseid ning personaalset lähenemist. Küsi pakkumine ja naudi. Plus Catering – Ainult Plussid

 

Põhjala Catering
Põhjala Cateringi eesmärgiks on pakkuda kõrget kulinaarset elamust kõigil üritustel. Põhjala Catering aitab muuta sündmuse eriliseks pakkudes põnevaid ja tervislikke menüüsid ning innovaatilisi lahendusi. Ettevõte on loodud 2007. aastal ning tiim koosneb ligi 50 töötajast. Ettevõte on toitlustanud gruppe suuruses 10 kuni 2000. Põhjala Catering on valitud Eesti parimaks pulmatoitlustajaks kolmel viimasel aastal.

 

Reval Cafe
Reval Café näol on tegemist Eesti pereettevõttega, kus pika tegutsemisaja käigus oleme laienenud ka catering-i valdkonda. Tänu peaaegu 20-aastasele kogemusele toitlustusvaldkonnas, julgeb Reval Café Catering lubada asjatundlikkust ning usaldusväärsust, et üritus sujuks. Meisterliku cateringi peakoka Martti Koppeli käe all saavad valmis alati kiidetud ampsud, milles on isikupära, silmailu ning suurepärast maitseelamust. Kuna iga üritus on erinev, on meie jaoks pereettevõttena eelkõige oluline personaalne lähenemine, et igaüks saaks soovitud tulemuse.

 

Tervise Catering
Tervise Catering on oma tegevusaastate jooksul korduvalt tõestanud ütlust – vaid taevas on piiriks! Läheneme alati oma klientide soovidele loovalt ja pühendumusega.

 

Meie teised head koostööpartnerid on:

ART konverentsitehnika 
Tehniline tugi Teie sündmustele.

 

Bar, Coctails and Dreams OÜ 
Pakume mobiilse kokteilibaari teenust, showbaarmenite esinemisi, kokteilikoolitusi.

 

ELV Tehnika
Rahvusvaheliste konverentside ja väliskoolitajatega seminaride sünkroontõlge: tehniline lahendus, sobivad tõlgid, tõlke korraldus.

 

Fotograaf Olev Mihkelmaa
Fotograaf Olev Mihkelmaa pildistab üles teie sündmuse Tallinna Õpetajate Majas.

 

Funrent OÜ 
Mööbli, laudlinade, soojendite, valgustite, telkide ja kõige muu ürituseks vajamineva inventari rent.

 

Helimeister
Helimeister OÜ pakub ürituste helindamist ja valguslahendusi. Lisaks on meilt võimalik rentida heli- ja valgusseadmeid oma üritusele – sünnipäevad, pulmad, firmapeod, suvepäevad, messid, esitlus, konverentsid ja kontserdid.

 

Hulkur 
Hulkur on kokteilibaar, kes võtab kogu baariga seonduva korralduse enda kanda. Sinul jääb ainult kohustus lõõgastuda ja sündmust nautida!

 

Lea Valiulina
Lea Valiulina on noor särav piantist, kes lõpetab oma magistrantuuri õpinguid Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. Lea esineb pidevalt nii soolokavadega kui ka on kutsutud muusikuna erinevatel üritustel, tseremooniatel ja pulmades. Tema lai repertuaarivaldamine annab võimaluse täpselt valida, mis sobib Teie sündmusele. Peale klassikalise muusika mängib filmimuusikat, pop-arranžeeringuid, tuntud laule ja meeleolumuusikat. Lisaks sooloklaveri muusikale võib pakkuda vastavalt soovile mitmekesist repertuaari klaveritrio esitamisel, kus mängin koos viiuli ja tšelloga. Võta julgelt ühendust +372 5842 1063 või lea.valiulina@gmail.com.

 

MoshiMoshi OÜ 
Jaapani kultuurikoolituste ja ürituste korraldamine kõikidele, kes soovivad kogeda midagi uut ja huvitavat! Sushikoolitus, Jaapani keel ja kalligraafia, origamide meisterdamine, Jaapani köök, taikotrummid, Jaapani äritavad, naise elust Jaapanis – on vaid osa pakutavatest koolitustest ja töötubadest, mida MoshiMoshikad teile pakkuda võivad!

 

Pianoman Muusikakorraldus OÜ
Meilt leiad oma peole professionaalse meelelahutuse, alates muusikutest kuni showartistideni. Meie poolt leiad ka kogu vajaliku heli- valgus- ja lavatehnika.