Kõik algab atmosfäärist 

Tallinna Õpetajate Maja on aastast 1957 vanalinna südames, Raekoja platsi ääres tegutsev koolitus- ja sündmuskeskus, mis ühendab ajaloolise miljöö tänapäevaste õpivõimalustega. Klassitsistlik interjöör annab igale siin toimuvale sündmusele ainulaadse näo – olgu selleks pulm, sünnipäev või väärikas bankett.

 

 

Meie on hubaste ruumide seas on uhkeim akustiliselt võimas Kroonisaal, mis sobib hästi muusikaürituste läbiviimiseks.

Nüüdisaegne tehnika ja pikaajalise kogemusega abivalmis korraldusmeeskond teevad Tallinna Õpetajate Majast nõutud koolituskeskuse ning seminaride ja konverentside toimumispaiga.

Seminarid, koolitused ja konverentsid otse Tallinna vanalinna südames on elukestva õppe mõnusaks lisaväärtuseks.

 

Lai valik teenuseid

 

Vaata Õpetajate Maja tutvustavat videoklippi!

 

Saa osa Tallinna ajaloost

Tänane Õpetajate Maja hoone on mänginud Tallinna linna arenguloos olulist rolli 
alates 13. sajandist. Juba keskaegsetest ürikutest leiab viiteid siin elavatest ja töötavatest kodanikest. Tolleaegse linna esindusplatsi ääres asuvas majas tegutsesid rikkad kaupmehed, hinnatud käsitöömeistrid ja hiljem isegi rae liikmed. Eesti Vabariigi algusaegadel kogunes siia Ajutine Valitsus koos ministeeriumidega.

 

60 aastat hariduskeskust

Tallinna Õpetajate Majal on pikk ajalugu ka kultuuri- ja hariduskeskusena, mis loodi siia juba 1957. aastal. Renoveerimistööde käigus on rõhutatud hoone klassitsistlikku pärandit. Siin on säilinud omaaegsed seinte ja lagede dekoorid, võimsad lühtrid ning kaunid kahhelahjud. Õpetajate Maja väärikas minevik ja suursugune siseilme jutustavad külastajale põneva peatüki Tallinna arenguloost.

 

 

Tule Õpetajate Majja ja jäta igapäevarutiin selja taha!