Kõik algab atmosfäärist

Kroonisaal tallinna opetajate maja raekoja plats 14 seminar konverentsTallinna Õpetajate Maja on koolitus- ja sündmuskeskus, mis ühendab ajaloolise miljöö tänapäevaste õpivõimalustega.

Klassitsistlik interjöör annab igale siin toimuvale sündmusele ainulaadse näo – olgu selleks pulm, sünnipäev või väärikas bankett.

Meil on hubaseid ja uhkeid ruume ning akustiliselt võimas Kroonisaal, mis sobib ideaalselt muusikaürituste läbiviimiseks.

 

Nüüdisaegne tehnika ja professionaalne korraldusmeeskond teevad Õpetajate Majast ka nõutud koolituskeskuse ja seminaride ning konverentside toimumispaiga.

 

Seminarid, koolitused ja konverentsid otse Tallinna vanalinna südames on elukestva õppe mõnusaks lisaväärtuseks.

 

 Lai valik teenuseid:

Ruumide rent ajaloolises miljöös

Kursused täiskasvanutele

Kultuuri- ja muusikaüritused kultuurihuvilistele

Meeskonnakoolitused sõpradele ja kolleegidele

Õpetajate professionaalset arengut toetavad koolitused

 Õpilasvõistlused 

Galerii kunstihuvilistele

 

Vaata Õpetajate Maja tutvustavat videoklippi!

 

 

Saa osa Tallinna ajaloost

Tänane Õpetajate Maja hoone on mänginud Tallinna linna arengus olulist rolli alates 13. sajandist. Juba keskaegsetest ürikutest leiab viiteid siin elavatest ja töötavatest kodanikest. Tolleaegse linna esindusplatsi ääres asuvas majas tegutsesid rikkad kaupmehed, hinnatud käsitöömeistrid ja hiljem isegi rae liikmed. Eesti Vabariigi algusaegadel kogunes siia Ajutine Valitsus koos ministeeriumidega.

 

60 aastat hariduskeskust

Õpetajate Majal on pikk ajalugu ka kultuuri- ja hariduskeskusena, mis loodi siia juba 1957. aastal. Renoveerimistööde käigus on rõhutatud hoone klassitsistlikku pärandit. Siin on säilinud omaaegsed seinte ja lagede dekoorid, võimsad lühtrid ning kaunid kahhelahjud. Õpetajate Maja väärikas minevik ja suursugune siseilme jutustavad külastajale põneva peatüki Tallinna arenguloost.

 

 

 

Tule Õpetajate Majja ja jäta igapäevarutiin selja taha!