Loovuskoolitus

Loovus aitab sageli elus ettetulevate probleemide lahendamisel. Koolitusel saad teada, kus ja kuidas sinus eneses sünnivad uued ideed ja kuidas oma loovust igapäevaselt erksana hoida ja julgemalt rakendada.

 

Dali Kask on hariduselt muusikaterapeut. Lisaks muusikateraapiale on Dali õppinud muusikapedagoogikat, muusikapsühholoogiat, kunstiteraapiat ja coachingut. Dali tegeleb igapäevaselt meeskondade koolituste läbiviimisega. Tema põhiteemad on loovus, motivatsioon, koostöö, stressiga toimetulek. Lisaks tegeleb Dali helidisainiga ja rakendab seeläbi omaenda loovust põnevate muusikalahenduste väljatöötamisel.

 

Kursuse detailid

Asukoht:
Tallinna Õpetajate Maja, Raekoja plats 14
Aeg:
Kolmapäeviti, 15 - 29. aprill kell 18.00-20.00
Maht:
3 x 2 h
Juhendaja:
Dali Kask
Hind:
72 € / 57,60 €
Grupi suurus:
16 inimest
Lisainformatsioon:
Soodushind -20% Tallinna haridustöötajatele, ISIC ja ITIC kaardi omanikule
Koolitusjuht:
Kristel Sarnet 615 5163 / 55655486 kristel@opetajatemaja.ee

Kursuse teemad

1. tund. Sissejuhatus – mis on loovus? Arutleme, mida loovuse mõiste endas sisaldab, millised on loovuse ja hea elukvaliteedi puutepunktid ja õpime, kuidas oma loovust erksana hoida.

2. tund. Loovus kui isiksusliku arengu eeldus. Saame teada, kuidas loovus aitab muuta probleemid kasuks ja rahuloluks ning kuidas tulla toime nende teguritega, mis võivad loovust pärssida.

3. tund. Muusika ja loovus. Muusika ja helid mõjutavad meid väga mitmel moel. Saame teada ja kogeda, kuidas muusika erinevad elemendid meid mõjutavad ning kuidas muusikat kui inspiratsiooniallikat julgemalt kasutada. Samuti käsitleme, millised on loovuse ja tervise omavahelised puutepunktid.