Professionaalne avaliku esinemise koolitus aitab sul muutuda enesekindlamaks ja üle saada avaliku esinemisega seotud hirmudest. Julgus ennast kehtestada tuleb kasuks ka suhtlemisoskuste lihvimisel – seda eriti juhul, kui vastas on keeruline persoon.

 

 

Häälekoolitus – “Heli ja kõla. Sõna ja vägi”

Algab 14.02.2022

Õpime laiendama hääle kasutamise võimalust ja oma hääle tervise eest hoolitsemist. Tutvume hääleaparaadi, artikulatsiooni ja diktsiooni alustõdedega.

Vaata lähemalt!

 

Häälekoolituse jätk – “Sõna on tegu”

Algab 18.04.2022

Jätkukoolitusel õpime, kuidas end hääle abil paremini kehtestada ja kuuldavaks muuta.

Vaata lähemalt!

 

 

 

Muud suhtlemisoskuse ja avaliku esinemise koolitused:

 

Esinemiskoolitus – kuidas kirjutada oma sõnad võluvaks?

Kuidas haarata ja hoida tähelepanu sõnadega? Kuidas sõnum üles ehitada ja sõnad võluvalt kõlama panna?  Keskendume veebikoolitusel just nimelt sellele, mida me täpselt öelda tahame.

Vaata lähemalt!

 

Kuidas saavutada esinemisjulgus?

Sinu töö nõuab esinemist, kuid tunned, et see on sinu jaoks ületamatult raske? Täpselt selleks puhuks on meil pakkuda tõeliselt tõhus koolitusprogramm.

Vaata lähemalt!

 

Kuidas saavutada esinemisjulgus? (jätkukoolitus)

Julget esinemist toetavad erinevad abivahendid, mille kasutamine aitab vähendada esinemisstressi ja tunda end kindlamalt ükskõik kui suurt väljakutset esinemissituatsioon Sulle ka ei pakuks.

Vaata lähemalt!

 

“Häälekoolituse jätk – Sõna on tegu”

Pärast häälekursuse esimese etapi läbimist tutvume võimalustega, kuidas end hääle abil kehtestada ja võimendada vibratsiooni nii enda sees kui ümber.

Vaata lähemalt!

 

Mõttevahetuse kunst

Keerulised ajad nõuavad uusi lahendusi.  Ellu jäävad need ettevõtted, kes uuenevad. Peamine võimalus arenguks on sisukas suhtlemine e tõeline mõtete vahetus.

Vaata lähemalt!