Enesearengu koolitused võimaldavad sul end arendada viisil, millest oled ammu unistanud. Aga ka avastada endas külgi, mille olemasolust sa ei pruugi isegi veel teadlik olla. Kasva sisemiselt ning naudi sellega kaasnevat heaolutunnet.

 

Muud enesearengu koolitused:

 

Konfliktide lahendamine taastava vestluse abil

Kuidas suunata koostööle omavahel konfliktis olevaid inimesi?

Vaata lähemalt!

 

Edukas enesejuhtimine muutuste keskel

Koolitus annab oskused ja teadmised, kuidas enda seisundeid juhtida ning kasutada muutusi soovitud eesmärkide saavutamiseks.

Vaata lähemalt!

 

Edukas toimetulek keerulistes suhtlusolukordades

Koolitusel õpime, kuidas keeruliste kõneluste läbiviimisega edukalt toime tulla.

Vaata lähemalt!

 

Visuaalne mõtlemine ja lihtsustamine

Visuaalne lihtsustamine on n-ö mõtlemine koos pliiatsiga, mis aitab Sul tõhusamalt ja teistele arusaadavamalt oma mõtteid esitada ning selgitada lihtsasti alguses keerulisena näivaid ideid, informatsiooni, protsesse jne.

Vaata lähemalt!

 

Teekond rahuldustpakkuva eneseteostuseni

Koolitus pakub võimalust endasse süveneda. Leiad üles oma tugevused. Saad teada, millised on tulevikukompetentsid, mida endas arendada. Õpid, kuidas läbi enesejuhtimise ja isikuturunduse leida oma elus rahuldustpakkuv eneseteostus.

Vaata lähemalt!

 

Mälu ja õppimine

Koolituse eesmärk on pakkuda osalejatele võimalust arutada üheskoos tähelepanu- ja õppimisvõime, meeldejätmise ning efektiivsete õpetamismeetodite kasutamise teemadel.

Vaata lähemalt!

 

Память и обучение (vene keeles)

Цель вебинара – предоставить участникам возможность вместе обсудить способность человека обращать внимание и учиться, запоминать и использовать эффективные методы обучения.

Vaata lähemalt!

 

Efektiivse ajajuhtimise koolitus

Koolituse eesmärk on suurendada osalejate teadlikkust aja efektiivsest kasutamisest. Koolitus pakub häid praktilisi nippe ja toetab osalejaid isikliku ajajuhtimise süsteemi tõhustamisel.

Vaata lähemalt!

 

Эффективное управление временем

Тренинг даст вам лучшие методы для определения приоритетности задач, преодоления промедления, улучшения вашей концентрации и определения частых отвлекающих факторов. Вы научитесь экономить свое время эффективно и с умом.

Vaata lähemalt!

 

Kuidas seada ja saavutada eesmärke?

Kui Sa soovid muuta enda lugu – seada endale selged eesmärgid ja teha reaalseid samme nende suunas, siis see koolitus on just Sinule.

Vaata lähemalt!

 

Alexanderi tehnika

Alexanderi tehnika on mõttetehnika harjumuslike reaktsioonide vältimiseks ja optimaalse enesekasutamise taastamiseks/täiustamiseks.

Vaata lähemalt!

 

Loovuskoolitus

Meis kõigis on loovus olemas – isegi siis, kui arvame, et seda pole. Kursusel äratad enda sisemise loovuse ning õpid, kuidas end selle abil õnnelikuks teha.

Vaata lähemalt!