Teekond sisemise rahuloluni

Sel hooajal kahjuks just see koolitus ei toimu. Kindlasti vaata  koolituskavas olevaid teemasid siit.

Igas inimeses on peidus sisemine tarkus. Teinekord on see lihtsalt nii sügaval, et me ei märka seda. Kui inimene leiab rahu, armastuse ja harmoonia enda seest, siis hakkab ta seda nägema rohkem ka maailmas tema ümber.

Koolitus on mõeldud inimestele, kes tunnevad huvi psühholoogia ja enesearengu vastu. Koolituse läbinu saab teadlikumaks oma emotsioonide ning mõtete tekke põhjustest ja oskab neid edaspidises elus paremini juhtida ning nendega toime tulla. Tõeline avastusretk ei seisne mitte uute maastike otsimises, vaid uute silmadega vaatamises.

Kursust juhendab psühholoog ja näitleja Rita Rätsepp. Ta töötab psühholoogina alates 2007-ndast aastast oma erapraksises, töötas 9 aastat Rocca al Mare Kooli koolipsühholoogina ning alates 2017 City Tervisekliinikus. Rita on viinud läbi erinevaid koolitusi ja loenguid enesejuhtimise, enesearengu ja laste kasvatuse teemadel.

 

Vaata ka coach ja superviisor Piret Bristoli koolitust "Kuidas toime tulla tugevate tunnetega?", mis aitab Sul samuti jõuda suurema rahuloluni oma elus.

KOOLITUSE DETAILID

Asukoht:
Tallinna Õpetajate Maja, Raekoja plats 14
Aeg:
Neljapäeviti, 20. veebruarist - 5. märtsini kell 18.00-20.00
Maht:
3 x 2h
KOOLITAJA:
Rita Rätsepp
Hind:
128 € / 102,40 €
Grupi suurus:
20 inimest
Lisainformatsioon:
Soodushind -20% Tallinna haridustöötajatele, ISIC ja ITIC kaardi omanikule.
Koolitusjuht:
Täiendava info saamiseks kirjuta e-kiri aadressil info@opetajatemaja.ee.

KOOLITUSE TEEMAD

Teadlikkus on tee iseenda juurde, oma elu juhtimise juurde. Kuidas elada tähelepanelikumalt, elada armastuses ja nautida elu.
Kursusel räägime sellest kuidas saada teadlikumaks iseendast igas päevas. Kuidas märgata elu enda sees ja enda ümber. Olla teadlik, tähendab tunda iseennast!
Inimesel on mõnikord nii raske iseendaga tuttavaks saada.

"Oh, kui vaid inimesed võiksid tunda ja elada koos oma sisemise hullusega! Kas maailm oleks siis halvem? Ei, inimesed oleksid ausamad ja õnnelikumad." - Paulo Coelho

Edukas koolituse läbinu:
• On teadlikum iseendast.
• Teab kuidas tähelepanelikumalt märgata elu enese sees ja enda ümber.

KOOLITUSE MATERJALID

Loeng 1:Loeng 2:
Loeng 3: