Teadlik lapsevanem

Sel hooajal kahjuks just see koolitus ei toimu. Kindlasti vaata  koolituskavas olevaid teemasid siit.

Kursusel õpime looma usalduslikke suhteid, lahendama konfliktolukordi ja seadma last toetavaid piire.

Teadlikkuse (mindfulnessi) harjutused on leidnud palju mõjusat kinnitust vaimse tervise hoidmisel igapäevaelus. Teadlikkus annab sulle võimaluse paremini märgata ja juhtida iseennast lapsevanemana stressiolukorras, suhestuda iseendasse ja ümbritsevasse heasoovlikult. Tõenduspõhine kursus lähtub Susan Bögelsi ja Kathleen Restifo programmist "Mindful parenting" ja aitab sul läbi toimivama kooskõla iseendaga ja teadlikumate valikute toetada oma lapse parimat arengut ka keerulisemates olukordades.

Kursuse juhendaja Kersti Türk on nõustaja ja koolitaja. Kersti on juhendanud teadlikkuse kursuseid lastevanematele üle kolme aasta. Igapäevaselt tegeleb Kersti laste, noorte ja täiskasvanute vaimse tervise nõustamisega oma stuudios ja töötab koolinõustajana Tartu Rahvusvahelises Koolis. Kersti usub, et iga lapse heaolu ja arengu toetamisel on kõige olulisem lapsevanema oskus hoolitseda iseenda vaimse tervise eest ning selle kaudu luua usalduslikke suhteid ja heaolu oma lastele.

KOOLITUSE DETAILID

Asukoht:
Tallinna Õpetajate Maja, Vene 5
Aeg:
Kui Sind see koolitus kõnetab, võta ühendust meie koolitusjuhiga. Tema oskab öelda, kas ja millal see koolitus kevadel toimub.
Maht:
2x 4h
KOOLITAJA:
Kersti Türk
Grupi suurus:
16 inimest
Lisainformatsioon:
Soodushind -20% Tallinna haridustöötajatele, ISIC ja ITIC kaardi omanikule.
Koolitusjuht:
Kristel Sarnet 615 5163 / 55655486 kristel@opetajatemaja.ee

KOOLITUSE TEEMAD

1. Lapsevanem kui lapse aju arhitekt - kuidas kujuneb lapse areng arvestades keskkonna mõju ja lapsevanema käitumist oma lapsega?
2. Teadlik stressiga toimetulek.
3. Usalduslikud suhted ja konfliktide lahendamine.
4. Enesesõbralikkus. Lapse arengut toetavad piirid.