Persoonibränding – Sinu edu tööriist

 

Koolituse eesmärk on anda ülevaade, kuidas persoonibränding ehk eneseturundusega teadlik tegelemine aitab inimestel oma eesmärke ja tulemusi saavutada. Räägime, millist väärtust annab tugev ja tuntav persoonibränd ja kuidas selle teadlik arendamine konkurentsieelise loob.

 

NB! Sellel hooajal seda koolitust ei toimu. Tutvu meie koolitusprogrammiga siin

 

Koolituse läbimisel mõistavad osalejad persoonibrändi kujundamise vajadust, tegelevad antud teemaga teadlikumalt ja sihipäraselt, olles ise väljapaistvad isikud ning oskavad luua tegutsemiskava kasutades persoonibrändi elemente. Samuti räägime milliste meetoditega  arendada isiku enesejuhtimise võimekuse taset, mis võimaldab edaspidi olla süsteemne tegutseja, disainides oma elu teadlikumalt ise ja saavutada oma eesmärgid.

Signe Ventsel on lõpetanud Tallinna Ülikooli hariduse juhtimise magistrantuuri ja on tegev nõustamis-/koolitusfirmas Brandmoon. Turundamine ja töö inimeste arendamisega on olnud tema töö osaks suuremal või väiksemal määral juba üle 15 aasta. Signe kasutab hirmu raviks tegutsemist. Tulemus peab alati olema parim, keskpärasusega ta ei lepi! Signe Ventsel on ka Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni liige. Ideedel on väärtus, kui need ka tegudeks muuta.

Loe ka Signe artikleid:

KOOLITUSE DETAILID

Asukoht:
Tallinna Õpetajate Maja, Raekoja plats 14
Maht:
2 x 2,5 h
KOOLITAJA:
Signe Ventsel
Grupi suurus:
10 inimest
Koolitusjuht:
Täiendava info saamiseks kirjuta e-kiri aadressil info@opetajatemaja.ee

KOOLITUSE TEEMAD

Kui sul on tahe jõuda oma eesmärkideni, siis tuleb kasvada inimesena, et suurendada oma võimeid ja oskusi.

  1. tund: Milleks ja kellele on persoonibränding? Millised on persoonibrändi loomise elemendid? Kuidas persoonibrändiga tegelemine aitab Sul eesmärke saavutada? Lugude rääkimine persoonibrändi kujundamisel.
  2. tund: Persoonibrändi kujundamine sotsiaalmeedias, eneseturunduse võimalused, kommunikatsioon ja tööriistad. Olen iseenda boss - mida see tegelikult tähendab? Milliste harjumustega sa oma elu disainid? Milliste uute harjumustega sa oma elu disainida võiksid?

Praktiline osa: Inspireerivate lühiloengute järel on praktilised harjutused, et kuuldu koheselt praktiseerida (individuaaltööd ja grupitööd).