Suhtlemisklubi

Sel hooajal kahjuks just see koolitus ei toimu. Kindlasti vaata  koolituskavas olevaid teemasid siit.

Suhtlemisklubi on pigem seminar, mis baseerub osalejate isiklikel kogemustel. Just isiklikest kogemustest tuletatakse suhtlemisoskused, mida konkreetselt suhtlemisklubis treenitakse.

Igast kaasatoodud kogemusest võetakse üks või mitu oskust, mida on kasulik treenida, et sääraseid suhtlemisolukordi paremini lahendada. Igal kohtumisel saavad osalejad ka koduse harjutuse, mille kaudu enda suhtlemisvõimekust arendada. Eesmärk ei ole õppida valmis mudeleid, vaid laiendada osalejate suhtlemisalast repertuaari ning treenida suutlikkust olemasolevate oskustega improviseerida.

Juhendaja Jaanus Kangur õppis suhtlemistreeneriks 1997. aastal ning esmalt õpetas suhtlemisoskusi vanglates kinnipeetavatele. Hiljem on 15 aasta jooksul koolitanud suhtlemis- ja läbiräärkimisoskusi väga erineva eluvaldkonna inimestele erinevates kultuurides. Ta on koolitanud ligi 40000 inimest ning pidanud loenguid mitmetes kõrgkoolides Eestis ja Saksamaal. Jaanus on kirjutanud mitmeid artikleid suhtlemise teemal:
Kuidas toime tulle keeruliste inimeste ja olukordadega
Kehtestamine algab kuulamisest
Astu oma suhtluspartneri kingadesse

Kursuse detailid

Asukoht:
Tallinna Õpetajate Maja, Raekoja plats 14
Aeg:
Võta ühendust meie koolitusjuhiga.
Maht:
5 x 2,5h
Juhendaja:
Jaanus Kangur
Hind:
109 € / 92,65 €
Grupi suurus:
20 inimest
Lisainformatsioon:
Soodushind -15% Tallinna haridustöötajatele, ISIC ja ITIC kaardi omanikule.
Koolitusjuht:
Kristel Sarnet 615 5163 / 55655486 kristel@opetajatemaja.ee

Kursuse teemad

1. tund: Kuidas luua ja hoida kontakti? Millised on signaalid, mis aitavad luua hea kontakti esimeste sekundite jooksul? Kuidas esmamulje võib olla määrav kogu edaspidisele suhtlemisele?
2. tuund: Miks me tahame, et meid kuulatakse? Kuidas kuulamise kaudu suurendada enda usaldusväärsust? Kuidas kujundada endast meeldiv isiksus?
3. tund: Kuidas jõuda kiiremini mõistmiseni? Miks on kasulik astuda teise maailma? Kuidas ennast kehtestada ning seeläbi suhelda stressivabalt?
4. tund: Kuidas kõige kiiremini pääseda mõjule? Millised on mitteverbaalsed komponendid, mis suurendavad meie mõjukust?
5. tund: Kuidas me tajume sõnu? Millised on sõnad, mis aitavad suurendada mõistmist ja millised on sõnad, mis suurendavad konflikti võimalikkust? Millised on nipid, kuidas paremini mõjule pääseda? Kuidas jätta endast soovitud muljet? Kuidas aidata suhtlemispartneril soovitud infot meelde jätta? Kuidas läbirääkimisi mõjutada soovitud suunas?