Stilistika kursus “Too endast välja parim!”

Murrame müüdi, et stiilselt ja maitsekalt riietumiseks peab olema modell või stilist.

 

Kursusel õpime, kuidas riietuda vastavalt oma kehatüübile ja tutvume nippidega, mis aitavad tavalist riietust detailide abil huvitavamaks muuta.
Lisaks Õpetajate Majale toimuvad loengud ka Kaubamajas ja Stockmannis.

Moedisainer Maarja Siim on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia moedisaini eriala. Ta on loonud oma moestuudio. Ta on teinud moe- ja stilistikaalal kaastööd tuntud telesaadete ja ajakirjadega.

KOOLITUSE DETAILID

Asukoht:
Tallinna Õpetajate Maja, Raekoja plats 14 ja mujal
Aeg:
esmaspäeviti: 14, 21, 28. sept, 5, 12, 19, 26. okt kell 18.00 - 19.30
Maht:
14 ak tundi
KOOLITAJA:
Maarja Siim
Hind:
156 € / 124,80 €
Grupi suurus:
15 inimest
Lisainformatsioon:
Soodushind -20% Tallinna haridustöötajatele, ISIC ja ITIC kaardi omanikule.
Koolitusjuht:
Kristel Sarnet,  5565 5486, kristel@opetajatemaja.ee

KOOLITUSE TEEMAD

 

1.tund: Sissejuhatus stilistikasse. Tutvumine ja ettevalmistus toimuvaks kursuseks

2.tund: Kehatüübid. Analüüsime erinevaid kehatüpaaze ning nõuanded kuidas riietuda vastavalt enda kehale.

3.tund: Värvitest. Leiame igale osalejale sobiva värvipaleti mida saab edaspidi kasutada riietuses ja aksessuaaride valikul. Tutvume, kuidas sobitada ootamatuid värvikombinatsioone ja leida endale julgust värvimaailmast.

4.tund: Etiketireeglid. Viime kurssi end klassikaliste kuid hädavajalike reeglite tundmisega- nt mida tähendab smart casual või black tie? Mis puhul mida võib kanda ning tunni viimases pooles vaatame üle tunnusjuuned kuidas eristada kvaliteetset toodet mittekvaliteetsest.

5.tund-6.tund: Erastilistika. Suundume väikesteks jagatud gruppidega poodidesse ja rakendame eelnevalt õpitud teadmisi värvidest ja kehatüübist. Samuti leiame vastused igasugustele riietumisega seonduvatele küsimustele.

7.tund: Kokkuvõte. Analüüsime poes nähtut ja proovitut ning lisaks jagan lihtsad 30 parimat nippi stiilsele naisele, mida meelde jätta ja edaspidi rakendada!


Varasema osaleja tagasiside:
"Ma jäin MEGA rahule, sest poleks osanud oodata nii põhjalikku teoreetilist ja nii head praktilist osa. Ja õpetaja oma särava ja alati sõbraliku isiksusega tegi teadmiste omandamise veelgi meeldivamaks. Teadmised terveks eluks, SUUR AITÄH TALLE SELLE EEST! :)"