Loovuskoolitus

Meid ümbritsev maailm ja elukorraldus on muutunud ja paljud meist on pidanud kohanema ja toime tulema uutes olukordades.Tundmatu olukorraga toime tulemiseks ja hakkama saamiseks peame rakendama oma loovust ja leidma tegutsemiseks uusi võimalusi ja vaatenurki. Loovuskoolitusel saad oma isikliku loovuse hoidmiseks teadmisi ja nippe, mis aitavad sul edaspidi oma loovust igapäevaselt erksana hoida ja julgemalt erinevates olukordades rakendada.

 

Dali Kask on hariduselt muusikaterapeut. Lisaks muusikateraapiale on Dali õppinud muusikapedagoogikat, muusikapsühholoogiat, kunstiteraapiat ja coachingut. Dali tegeleb igapäevaselt meeskondade koolituste läbiviimisega. Tema põhiteemad on loovus, motivatsioon, koostöö, stressiga toimetulek. Lisaks tegeleb Dali helidisainiga ja rakendab seeläbi omaenda loovust põnevate muusikalahenduste väljatöötamisel.

Kursuse detailid

Asukoht:
Tallinna Õpetajate Maja, Raekoja plats 14
Aeg:
Teisipäeviti, 2 - 16. juunini. kell 18.00-20.00
Maht:
3 x 2 h
Juhendaja:
Dali Kask
Hind:
72 € / 57,60 € Soodushind -20% Tallinna haridustöötajatele, ISIC ja ITIC kaardi omanikule
Grupi suurus:
10 inimest
Lisainformatsioon:
Juhul kui koolitus jääb ära, siis tagastame tasutud osalustasu 100% ulatuses. Registreeruge julgelt!
Koolitusjuht:
Kristel Sarnet 615 5163 / 55655486 kristel@opetajatemaja.ee

Kursuse teemad

1. tund. Sissejuhatus – mis on loovus ja kuidas see käivitub? Arutleme, mida loovuse mõiste endas sisaldab, kuidas loovus käivitub, millised on loovuse, toimetuleku ja hea elukvaliteedi puutepunktid ja õpime, kuidas oma loovust erksana hoida.

2. tund. Loovus kui isiksusliku arengu eeldus. Igapäevaelus on loovust vaja erinevate probleemide lahendamiseks ja mittestandartsetes olukordades toimetulemiseks. Saame teada, kuidas loovus aitab muuta probleemid kasuks ja rahuloluks ning kuidas tulla toime nende teguritega, mis võivad loovust pärssida.

3. tund. Muusika ja loovus. Muusika ja helid mõjutavad meid väga mitmel moel. Saame teada ja kogeda, kuidas muusika erinevad elemendid meid mõjutavad ning kuidas muusikat kui inspiratsiooniallikat julgemalt kasutada. Samuti käsitleme, millised on loovuse ja tervise omavahelised puutepunktid ja kuidas ennast oma loovust kasutades tasakaalus hoida.