Läbirääkimiste tehnikad keerulisteks suhtlusolukordadeks

Selle praktilise koolituse läbimisel tunnevad osalejad läbirääkimiste psühholoogia kõige olulisemaid põhimõtteid ning omandavad tõhusad ja hõlpsalt praktikasse rakendatavad  läbirääkimiste töövahendid, mis võimaldavad neil mis tahes keerulistes suhtlusolukordades läbirääkimisteks põhjalikult ette valmistada ning neid edukalt läbi viia.

Koolituse eesmärk on anda osalejatele praktilisi kogemusi läbirääkimiste ettevalmistamisel ja läbiviimisel, mis aitab neil pärast kursuse läbimist enda läbirääkimistel edu saavutada.

 

Koolituse läbimise tulemusel on osaleja:

  • teab läbirääkimiste psühholoogia kõige olulisemad põhimõtted
  • oskab rakendada tõhusaid võtteid läbirääkimiste ette valmistamiseks ja nende läbiviimiseks

 

Juhendaja Veiko Värk on lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduskonna ja Tallinna Ülikooli psühholoogia erialal cum laude. Ta on tegutsenud juhina nii juura- kui koolitusvaldkonnas ja kauaaegselt tegelenud läbirääkimiste alaste koolituste läbiviimisega, omades täiskasvanute koolitaja 7. taseme kutset (professionaalse praktiku kõrgeim tase). Ta on rahvusvaheliselt tunnustatud coach ning tegutseb ka lepitajana.

Meetodid

Lühiloeng, praktilised läbirääkimiste rollimängud koos koolitaja ja teiste osalejate tagasisidega.

KOOLITUSE DETAILID

Asukoht:
Tallinna Õpetajate Maja
Aeg:
Teisipäeviti 2.05, 9.05, 23.05 ja 30.05. kell 18:00 - 20:30
Maht:
12 ak/t
KOOLITAJA:
Veiko Värk
Hind:
Koolituse täishind on 240 eurot. Soodushind -30% haridustöötajatele üle Eesti 168 eurot
Grupi suurus:
kuni 15 inimest
Koolitusjuht:
Inese Freimane,  (+372) 5565 5486 inese@opetajatemaja.ee

KOOLITUSE TEEMAD

  • Läbirääkimistel edu saavutamise põhialused. Mis on läbirääkimistel edu saavutamise suurimad saladused? Millega tasub kindlasti arvestada, et enda läbirääkimistel soovitud eesmärgid saavutada?
  • Läbirääkimiste töövahendid. Kuidas kasutada sobivaid suhtlemistehnikaid läbirääkimistel edu saavutamiseks? Osalejad õpivad tundma, kuidas kasutada läbirääkimistel praktilisi kuulamise ja küsimuste esitamise tehnikaid.
  • Läbirääkimiste ettevalmistamine. Osalejatel on võimalik spetsiaalseid läbirääkimiste ettevalmistamise töövahendeid kasutades põhjalikult ette valmistada läbirääkimisteks enda jaoks olulises valdkonnas.
  • Läbirääkimiste läbiviimine. Millele tasub läbirääkimisi läbi viies erinevates etappides praktikas tähelepanu pöörata, et tulemused vastaksid ootustele?
  • Keerulised olukorrad läbirääkimistel. Mida teha ning missuguseid strateegiaid ja taktikaid on võimalik kasutada siis, kui läbirääkimised ei lähe praktikas soovitud suunas?