Tulemuslikud läbirääkimised

Sel hooajal kahjuks just see koolitus ei toimu. Kindlasti vaata  koolituskavas olevaid teemasid siit.

Üha enam saab nii töö, kui eraelu õnnestumisel määravaks võimekus saavutada kokkuleppeid.

Maailm on muutunud lõputuks suhete võrgustikuks ning selles edu saavutamise peamine komponent on oskus pidada läbirääkimisi. Oskus väljendada enda seisukohti, kuulata teiste omi ning jõuda vastastikku kasulike kokkulepeteni. Rääkides võib rikkaks saada nii materiaalsete hüvede, aga ennekõike rikastavate suhete poolest.

Kursuse juhendaja Jaanus Kangur omab täiskasvanute koolitaja 7. taset. Jaanus on lõpetanud Tartu Ülikooli religiooni – antropoloogia magistrantuuri ning tal on rahvusvaheline diplom taastavas õiguses Kanadast Queensi Ülikoolist. Lisaks on ta õppinud suhtlemistreeneriks ning nõustajaks. Jaanus on koostanud kaks raamatut ning olnud kaasautoriks neljale raamatule, samuti avaldanud hulga artikleid avalikust esinemisest, konfliktilahendusest, koostööst ja suhtlemisest.

KOOLITUSE DETAILID

Asukoht:
Tallinna Õpetajate Maja, Raekoja plats 14
Aeg:
Kui Sind see koolitus kõnetab, võta ühendust meie koolitusjuhiga. Tema oskab öelda, kas ja millal see koolitus kevadel toimub.
Maht:
6x 2h
KOOLITAJA:
Jaanus Kangur
Hind:
144 € / 115,20 €
Grupi suurus:
16 inimest
Lisainformatsioon:
Soodushind -20% Tallinna haridustöötajatele, ISIC ja ITIC kaardi omanikule.
Koolitusjuht:
Kristel Sarnet 615 5163 / 55655486 kristel@opetajatemaja.ee

KOOLITUSE TEEMAD

1. tund: Suhtlemise mõju teadvustamine ning erinevate mõju komponentide analüüs. Mõjule pääsemise vahendite “inventuur”. Vahendite kohaleviimise kanalid.

2. tund: Millised on “loomalikud” suhtlemiskomponendid, mis mõjutavad suhtlemispartnerid kiiresti ja kohe ning kuidas neid juhtida.

3. tund: Mõjukate suhtlemisoskuste treening ning vajadusel “ümberprogrammeerimine”. Kehakeel ja sõnad, kummad loevad? Või mõlemad? Uurime ja õpime.

4. tund: Mõjule pääsemise strateegiad. Millist valida? MIlle alusel valida? Analüüsime, harjutame.

5. tund: Kuidas veenvalt argumenteerida? Millised on levinuimad demagoogia võtted? Kuidas vältida demagoogiat ja vältida selle lõksu langemist?

6. tund: Kõigi komponentide treening.

Koolituse tulemusel:
- Teadvustad häälestumise ning vastava emotsionaalse seisundi olulisust.
- Õpid juhtima nii enda, kui partneri emotsionaalset seisundit.
- Paraneb oskus pääseda mõjule.
- Suureneb võimekus lugeda infot, mida partner edastab nii teadlikult, kui alateadlikult.
- Areneb oskus leida enam vahendeid partneri mõjutamiseks.
- Tekib soov ning oskus järjepidevalt arendada endas suurepärase läbirääkija oskusi.

Ainulaadne:
- Kokkulepete trepp.
Jaanus Kangur on võtnud selle mõiste kasutusele koostööläbirääkimiste ülesehituse illustreerimiseks, mis on nagu ronimine mööda treppi, mida tuleb samal ajal ehitada. Iga aste on kokkuleppe, mis on mõlemapoolselt kinnitatud. Koolitusel räägib ta, kuidas astmeid ehitada ja miks on see trepp tulemuste saavutamisel oluline.