Kuidas muutustega kohaneda?

Sel hooajal kahjuks just see koolitus ei toimu. Kindlasti vaata  koolituskavas olevaid teemasid siit.

Muutustega kaasnevad sageli ebakindlus ja hirm. Võid seda kogeda nii töökoha vahetamisel kui ka olemasoleva töökoha ümberkorralduste korral. Kuidas kohaneda?

Kursusel mõtestame muutused enda jaoks lahti ja õpime praktilisi võtteid, kuidas uute oludega kohanemine enda jaoks mugavaks teha.

Kursust juhendaja Lea Kalda on coach, kes omab kogemust HRM valdkonnas – ta on nõustanud juhte ja meeskondi, aidanud leida uusi pühendunud töötajaid võimekatesse meeskondadesse ning toetanud inimesi eneseteostuse teemadel. Töös meeskonna ja karjääricoachina tugineb ta Erickson Coaching International lahenduskeskse coachi ja meeskonna coachi väljaõppele ning NLP praktiku teadmistele.

KOOLITUSE DETAILID

Asukoht:
Tallinna Õpetajate Maja, Raekoja plats 14
Aeg:
Kui Sind see koolitus kõnetab, võta ühendust meie koolitusjuhiga. Tema oskab öelda, kas ja millal see koolitus kevadel toimub.
Maht:
3x 2h
KOOLITAJA:
Lea Kalda
Grupi suurus:
20 inimest
Lisainformatsioon:
Soodushind -20% Tallinna haridustöötajatele, ISIC ja ITIC kaardi omanikule.
Koolitusjuht:
Kristel Sarnet 615 5163 / 55655486 kristel@opetajatemaja.ee

KOOLITUSE TEEMAD

1. tund: Mõtestame muutuste olemust ja olulisust töökeskkonnas. Arutame, millised on erinevat tüüpi muutused, tutvume üleminekumudeliga ja leiame vastuse küsimusele, miks on tihtipeale muutustega kohanemine nii keeruline.

2. tund: Käsitleme muutuste mõju töötajale. Uudistame, kuidas muudatused inimestele emotsionaalselt mõjuvad, õpime märkama, millised on meie uskumused ja hoiakud seoses muutustega ning kuidas need toetavad kohanemist uute oludega.

3. tund: Õpime lihtsalt kasutatavaid strateegiaid, mis toetavad muudatustega toimetulekut ja edukat kohanemist uute olukordadega.