Kuidas seada ja saavutada eesmärke?

Kas Sa seisad tihti valikute ees? Kas Sa tead, mida sa päriselt tahad? Mis on Sinu eesmärgid ja unistused? Mis on see, mis Sind sellel teel tagasi hoiab? See koolitus on eelkõige mõeldud neile, kes soovivad muuta enda lugu ja seada endale selged eesmärgid ning teha nende suunas reaalsed esimesed sammud.

 

NB! Sellel hooajal seda koolitust ei toimu. Tutvu meie koolitusprogrammiga siin

 

Chanet Siret Simonen on coach, koolitaja ja andragoog. Ta omandas lahenduskeskse coach’i kvalifikatsiooni 2015. aastal ja on seejärel läbi viinud üle 200 coachingusessiooni ning aitab igapäevaselt nii üksikisikuid, meeskondi kui ka organisatsioone nende väljakutsete juures. Ta aitab luua tugevaid visioone ja seada eesmärke.

Osad muutused tulevad meie ellu ootamatult, osad muutused on oodatud ja osad neist planeeritud. Meie keskendume koolitusel just viimasele. Kuidas luua enda ellu oodatud ja väga oodatud muutusi? Loome ühenduse iseenda, enda unistuste ja tegevustega. Koolituse eesmärk on toetada inimesi enda täispotensiaali kasutamisel ning aidata leida teekond, mille poole teadlikult liikuda. Osaleja saab selgemaks enda eesmärgid, et teha igapäevases elus kergemalt otsuseid ja valikuid. Lisaks näevad osalised, mis neid segab edasi liikumast, mis takistab neil oma tegelikku potentsiaali kasutamast muutuste elluviimisel ja eesmärkideni jõudmisel.

 

Õpiväljundid

Edukas koolituse läbinu:

  • Analüüsib iseennast ja struktureerib enda elu, enesemotivatsiooni suurendamiseks
  • Kavandab teadlikumalt enda elu, et saavutada eesmärgid
  • Leiab prioriteedid kiiremini keerulistes olukordades tänu visiooni olemasolule
  • Leiab iseenda takistavaid ja soodustavaid uskumusi ja hoiakuid

 

Õppemeetodid

Auditoorne õpe; sisaldab iseseisvat iseendaga tööd, kirjutamist. Koolitus viiakse läbi coachingu põhimõtetest lähtudes

 

Lisalugemist

Loe ka Chaneti artiklik ärevusega toimetulekuks siit

KOOLITUSE DETAILID

Asukoht:
Tallinna Õpetajate Maja, Raekoja plats 14
Maht:
5 akadeemilist tundi
KOOLITAJA:
Chanet Siret Simonen
Grupi suurus:
12 inimest
Koolitusjuht:
Täiendava info saamiseks kirjuta e-kiri aadressil info@opetajatemaja.ee      

KOOLITUSE TEEMAD

1. Keskendume valdkondadele, milles soovime enda elus muutusi ja seame eesmärke. Saame teada, kuidas meie lood mõjutavad eesmärke ja nende saavutamist. Kuidas koostada eesmärki toetav lugu?

2. Loome pikaajalise visiooni, kaardistame takistused ning paneme paika tugeva tegevusplaani, et jõuda soovitud eesmärkideni.