Kuidas seada ja saavutada eesmärke?

Kas sa seisad tihti valikute ees? Kas sa tead, mida sa päriselt tahad? Mis on sinu eesmärgid ja unistused? Mis on see, mis sind sellel teel tagasi hoiab? See koolitus on eelkõige mõeldud neile, kes soovivad muuta enda lugu ja seada endale selged eesmärgid ning teha nende suunas reaalsed esimesed sammud.

 

Osad muutused tulevad meie ellu ootamatult, osad muutused on oodatud ja osad neist planeeritud. Meie keskendume koolitusel just viimasele. Kuidas luua enda ellu oodatud ja väga oodatud muutusi? Loome ühenduse iseenda, enda unistuste ja tegevustega.

Koolituse eesmärk on toetada inimesi enda täispotensiaali kasutamisel ning aidata leida teekond, mille poole teadlikult liikuda.

Osaleja saab selgemaks enda eesmärgid, et teha igapäevases elus kergemalt otsuseid ja valikuid. Lisaks näevad osalised, mis neid segab edasi liikumast, mis takistab neil oma tegelikku potentsiaali kasutamast muutuste elluviimisel ja eesmärkideni jõudmisel.

 

Chanet Siret Simonen on coach, koolitaja ja andragoog. Ta omandas lahenduskeskse coach’i kvalifikatsiooni 2015. aastal ja on seejärel läbi viinud üle 200 coachingusessiooni ning aitab igapäevaselt nii üksikisikuid, meeskondi kui ka organisatsioone nende väljakutsete juures. Ta aitab luua tugevaid visioone ja seada eesmärke.

 

Loe ka Chaneti artiklik ärevusega toimetulekuks siit.

Kursuse detailid

Asukoht:
Tallinna Õpetajate Maja, Raekoja plats 14
Aeg:
kolmapäeviti: 3. juuni ja 10. juuni, kl 17.30 - 20.00
Maht:
2 x 2,5 h
Juhendaja:
Chanet Siret Simonen
Hind:
80 € / 64 € Soodushind -20% Tallinna haridustöötajatele, ISIC ja ITIC kaardi omanikule.
Grupi suurus:
10 inimest
Lisainformatsioon:
Juhul kui koolitus jääb ära, tagastame koolituse eest tasutud osalusmakse 100% ulatuses.
Koolitusjuht:
Kristel Sarnet 615 5163 / 5565 5486 kristel@opetajatemaja.ee      

Kursuse teemad

  • 1. tund - Keskendume valdkondadele, milles soovime enda elus muutusi ja seame eesmärke. Saame teada, kuidas meie lood mõjutavad eesmärke ja nende saavutamist. Kuidas koostada eesmärki toetav lugu?
  • 2. tund - Loome pikaajalise visiooni, kaardistame takistused ning paneme paika tugeva tegevusplaani, et jõuda soovitud eesmärkideni.