Kuidas endaga rahul olla?

Sel hooajal kahjuks just see koolitus ei toimu. Kindlasti vaata  koolituskavas olevaid teemasid siit.

Õnnelik olemine on otsus, mis saab alguse iseenda armastamisest. Aga paljud meist on iseenda armastamisega hädas. Kuidas end väärtustada ja endasse rohkem uskuda?

Kursusel omandame teadmisi ja õpime praktilisi võtteid, kuidas olla elurõõmsam, tõsta oma enesehinnangut, ennast väärtustada ja endasse rohkem uskuda ning kuidas toime tulla stressiga iseendale liiga tegemata.

Kursuse juhendaja Kadi Kütt on holistiline terapeut, nõustaja ja koolitaja, kes on seadnud oma töö eesmärgiks innustada inimesi liikuma elurõõmu, enesega rahulolu ja suurema eheduse suunas. Varem on Kadi töötanud äriorganisatsiooni personalijuhi ning personali- ja teenindusdirektorina.

KOOLITUSE DETAILID

Asukoht:
Tallinna Õpetajate Maja, Raekoja plats 14
Aeg:
Kui Sind see koolitus kõnetab, võta ühendust meie koolitusjuhiga. Tema oskab öelda, kas ja millal see koolitus kevadel toimub.
Maht:
4x 2h
KOOLITAJA:
Kadi Kütt
Hind:
96 € / 76,80 €
Grupi suurus:
16 inimest
Lisainformatsioon:
Soodushind -20% Tallinna haridustöötajatele, ISIC ja ITIC kaardi omanikule.
Koolitusjuht:
Kristel Sarnet 615 5163 / 55655486 kristel@opetajatemaja.ee

KOOLITUSE TEEMAD

1. tund: Enesehinnang.
Uurime, mis on enesehinnang, millest enesehinnang sõltub ja kus on selle juured. Räägime madala enesehinnangu mõjust füüsilisele ja vaimsele tervisele, suhetele ja käitumisele. Arutame selle üle, kuidas saame igapäevaselt enesehinnangut tõsta.

2. tund: Eneseusk ja enese väärtustamine.
Saame selgust selles, kas egoism on üdini halb või tuleb see meile elus ka kasuks. Arutleme, kuidas saame ennast igapäevaselt väärtustada ja oma eneseusku tõsta. Räägime isiklike väärtuste ja eesmärkide olulisusest ning oma südamehääle kuulamise oskusest.

3. tund: Toimetulek stressi ja läbipõlemisega.
Räägime stressi ja läbipõlemise peamistest sümptomitest ning allikatest isiklikus ja tööelus. Arutame, millega oma stressi igapäevaselt toidame ja milliseid tervisehädasid võib see kaasa tuua. Uurime, mida saame ise enda enesetunde ja heaolu parandamiseks teha.

4. tund: Rahulik ja ärgas meel.
Eneseteadlikkus ja ärksameelsus – kuidas aitavad need meil end hästi tunda? Uurime, millest sõltub hingerahu. Õpime lihtsaid ja praktilisi võtteid, mis aitavad ärksalt hetkes kohal olla, ennast teadvustada ja oma meel rahulikuna hoida.

KOOLITUSE MATERJALID

1. tunni slaidid:Eneseaustuse deklaratsioon:
Kuidas tõsta enesehinnangut:2. tunni slaidid:
3. tunni slaidid:Stressi leevendamine:
4. tunni slaidid:Praktilised võtted: