Koduaia kiired toimetused kevad-suvel

Sel hooajal kahjuks just see koolitus ei toimu. Kindlasti vaata  koolituskavas olevaid teemasid siit.

Aianduses ei ole ühte tõde vaid on erinevad arvamused, mis sõltuvad konkreetsest taimest ja kasvukohast. Lihtsam on alati ennetada probleeme kui hiljem nendega tegeleda.

Mida tuleb arvestada taimede istutamisel. Tutvume mõningate taimehaiguste ja kahjuritega. Kas on võimalik seda teha ennetavalt. Uurime, mida teha nende massrünnaku korral.

Kursuse juhendaja Eneli Käger on lõpetanud Jäneda Sovhoostehnikumi agronoom-maastikukujundajana. Viimased 15 aastat on ta töötanud Substral aianduskonsultandina. Raamatu „Siin ja sealpool aknalauda“ autor. Eneli on kirjutanud aastaid aiandusalaseid artikleid, sh „Mullavihiku“. Osalenud erinevates aiasaadetes nii raadios kui televisioonis.

Aianduses ei ole ühte tõde, vaid on erinevad arvamused mis sõltuvad konkreetsest taimest ja kasvukohast. Lihtsam on alati ennetada probleeme kui hiljem nendega tegeleda.

Kursuse detailid

Asukoht:
Tallinna Õpetajate Maja, Raekoja plats 14
Aeg:
Võta ühendust meie koolitusjuhiga.
Maht:
2 x 2h
Juhendaja:
Eneli Käger
Hind:
39 € / 33,15 €
Grupi suurus:
20 inimest
Lisainformatsioon:
Soodushind -15% Tallinna haridustöötajatele, ISIC ja ITIC kaardi omanikule.
Koolitusjuht:
Tiiu Paas 615 5162 / 5548856 tiiu@opetajatemaja.ee

Kursuse teemad

27. mail: Kuidas õigesti istutada? Mida tuleb kindlasti silmas pidada? Milliste taimehaiguste ja kahjuritega oleme juba kokku puutunud ja mida sellisel puhul teha? Vaatame palju pilte.

28. mail: Sõltuvalt ilmast üritame leida „loodusest“ haigusi ja kahjureid. Valmistame mõningaid looduslikke tõrjevahendeid.