Elu revisjon läbi ajajuhtimise

Sel hooajal kahjuks just see koolitus ei toimu. Kindlasti vaata  koolituskavas olevaid teemasid siit.

Tänapäeval on kõigil pidevalt kiire ja ajast jääb pidevalt puudu. Kui kindel sa oled, et panustad praegu oma aega ainult sellisteks tegevusteks, mis seda ka päriselt väärivad?

Kursusel õpid iseenda väärtusi sügavamalt lahti mõtestama ning tegema oma ajakasutuses valikuid, mis on sinu südamesoovidega kooskõlas.

Kursuse juhendaja Helle Kahro on coach ja koolitaja olnud 20 aastat. Viimastel aastatel on Helle süvendatult tegelenud coachinguga. Koolitustel jälgib Helle, et omandatud teadmised saaksid läbi proovitud juba koolituse käigus erinevate harjutuste, testide ja ülesannete näol.

KOOLITUSE DETAILID

Asukoht:
Tallinna Õpetajate Maja, Raekoja plats 14
Aeg:
Kui Sind see koolitus kõnetab, võta ühendust meie koolitusjuhiga. Tema oskab öelda, kas ja millal see koolitus kevadel toimub.
Maht:
4x 2h
KOOLITAJA:
Helle Kahro
Grupi suurus:
16 inimest
Lisainformatsioon:
Soodushind -20% Tallinna haridustöötajatele, ISIC ja ITIC kaardi omanikule.
Koolitusjuht:
Kristel Sarnet 615 5163 / 55655486 kristel@opetajatemaja.ee

KOOLITUSE TEEMAD

1. tund: Isiklik efektiivsus ja enesejuhtimine.
Meie väärtused ja veendumused, kui meie edu soodustavad või takistavad tegurid. Väärtuste roll elus ja ajakasutuses. Mida me siis tegelikult elult tahame? Vastuseis muutustele. Mis seda põhjustab?

2. tund: Ajajuhtimise olemus ja põhieesmärgid.
Ajakorraldamise psühholoogilised mõjurid. Ajataju. Eesmärkide püstitamise ja prioriteetide määramise tähtsus. Kuidas need kaks tegurit võimaldavad aega kokku hoida ja saavutada rohkem.

3. tund: Erinevad ajaplaneerimise meetodid. Nende lühitutvustus. Nende eelised ja miinused. Miks ajaplaneerimine annab efekti kõige suurema ajasurve olukorras ja kuidas aja planeerimine vähendab unustamist. Eisenhoweri maatriks.

4. tund: Ajataju: “Ida” ja “lääne” aeg ning selle väljendumine igapäevaelus (alatised hilinejad versus täpsed inimesed). Kuidas on võimalik oma ajataju ja suhtumist sündmustesse muuta, kasutades selleks ajajoonte tehnikaid.