DJ õpituba

DJ ameti proovimiseks pole keegi liiga noor ega vana! Osale DJ õpitoas ja tutvu, kuidas miksitakse muusikat arvutist, telefonist, vinüülplaadilt, CD-lt ja MP3-lt.

 

Räägime ka raadiosaadete tegemisest ning soovijatel on võimalus osaleda avalikus DJ sessioonis.

Koolitust viib läbi Tarrvi Laamanni, kelle DJ-tee algas koos õpingutega Eesti Kunstiakadeemias seoses koolisiseste tudengipidudega. Aastast 1998 on ta korraldanud igakuiselt Bashment nimelisi muusikaõhtuid (peamiselt reggae ja dancehall stiilist, aga ka tänapäevaseid) ja 2003. aastast on ka raadiosaate Bashment FM saatejuht (Eesti Rahvusringhääling, Raadio 2). Tarrvi on olnud ka vabade kunstide lektor Eesti Kunstiakadeemias ja Tartu Kõrgemas Kunstikoolis.

KOOLITUSE DETAILID

Asukoht:
Tallinna Õpetajate Majas ja mujal
Aeg:
20, 21, 22, 23. juulil kell 18.00-20.30
Maht:
4 x 2,5h
KOOLITAJA:
Tarrvi Laamann
Hind:
120 € / 96 €
Grupi suurus:
10 inimest
Lisainformatsioon:
Soodushind -20% Tallinna haridustöötajatele, ISIC ja ITIC kaardi omanikule.
Koolitusjuht:
Kristel Sarnet, 5565 5486 kristel@opetajatemaja.ee

KOOLITUSE TEEMAD

1. tund: Õpime DJ töövõtteid ja tutvume vajaliku heliaparatuuriga.
2. tund: Õpime vinüülpaaltidelt, arvutist ja telefonist miksimist.
3. tund: Õpime vinüülplaatidelt ja MP3-lt miksimist.
4. tund: Õpime esinemist ja osaleme DJ-sessioonis (lühikese mixi “live” tegemine).


Varasema osaleja tagasiside:
"Lisaks põhjalikule erialasele teadmisele (plaadimängimine) annab Tarrvi oma armastusega Kariibi piirkonna kultuuri vastu edasi seda positiivset "vibe-i" ka õpilastele."

Varasema osaleja tagasiside:
"Üldkogemusena oli kõik väga huvitav ja ühtlasi ka õpetlik. Õppisin uut DJ-tehnika kohta. Sain uusi teadmisi ja sisevaadet DJ igapäevaprobleemidele ja väljakutsetele. Väga hea, et sai katsetada ka oma seti kokkupanemist ja mängida 15 minutit oma vabalt valitud lugusid ning et see ka linti võeti. Nägin, et on üsna keeruline kontrollida korraga tempot, helisagedusi, helitugevust ja seda, et käimasolev lugu enne järgmise mängima panemist ja valimist otsa ei lõppeks. Õpetaja oli kohusetundlik ja abivalmis ning pajatas erinevaid huvitavaid lugusid ja seikasid oma DJ-elust. Seltskond oli ka sõbralik ja väga lahe."