Akrüül-kollaažmaal

Sel hooajal kahjuks just see koolitus ei toimu. Kindlasti vaata  koolituskavas olevaid teemasid siit.

Kursuse käigus valmib üks maal, kus mõlema tehnika - nii kollaaži kui akrüülmaali võtteid kasutame.

Nii kollaaž kui ka akrüülmaal on "noored" 20. saj. kunstitehnikad, mis on hoogsalt arenenud ja järjest populaarsemat kasutust leidnud nii professionaalsete kui ka harrastuskunstnike seas.

Juhendaja Mall Nukke on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia graafika erialal. Ta alustas aktiivse kunstitegevuse ja näitustel esinemisega 90ndate algul. Tänaseks on tema tööd nii KUMU, Tartu Kunstimuuseumi, Viinistu kunstikogu jpt kunstikogudes. Tema peamiseks tööstiiliks sai kollaaž - väljalõiked pildiajakirjadest, kombineeritud teiste tehnikatega, nii arvutis töödeldud kujutiste kui erinevate maalitehnikate, sh akrüülmaaliga.

Kursuse detailid

Asukoht:
Tallinna Õpetajate Maja, Apteegi 6
Aeg:
Kui Sind see koolitus kõnetab, võta ühendust meie koolitusjuhiga. Tema oskab öelda, kas ja millal see koolitus kevadel toimub või kui soovid seda tellida meeskonnakoolitusena.
Maht:
2 x 3h
Juhendaja:
Mall Nukke
Grupi suurus:
10 inimest
Lisainformatsioon:
Soodushind -15% Tallinna haridustöötajatele, ISIC ja ITIC kaardi omanikule.
Koolitusjuht:
Kristel Sarnet 615 5163 / 55655486 kristel@opetajatemaja.ee

Kursuse teemad

Akrüül-kollaaźmaali kursusel maalime natüürmorti, õpime tundma akrüülmaali võtteid ja vahendeid, samuti ka kollaazhtehnika "nippe". Teeme ka teoreetilise ülevaate akrüülmaali tehnikatest. Samuti, kuidas neid kahte tehnikat ühendada, saavutamaks loomingulist ja nauditavat tulemust.