Tiia Külv kunstistuudio näitus “Igaüks maalib omaette” 1.-30.08.2022

Pilt ja maalimine – värv – on osa inimesest, osa meist kõigist. Kujund ja värv annavad lõputuid kooslusi – nii tuttavaid kui vähem tuttavaid. Kujundid ja värvid korduvad, kuid ei kattu kunagi. On omamoodi absurdne hinnata pildi tegijat, mis on kujutav ise, kuid kõlab nagu. Tee nagu see või nagu nemad seal on harjutuslikult muidugi… Loe rohkem »

Sibylle Saare maalinäitus “Puudutus” 02.05-28.05.2022

Näitus on avatud Tallinna Õpetajate Maja galeriis 02.05-28.05.2022, E-R 09-17. Sissepääs tasuta  

Tallinna Vaba Waldorfkooli õpilastööde näitus “Hingega kogetud maailm” 11-30.04.2022

Aprillis on Õpetajate Maja galeriis avatud Tallinna Vaba Waldorfkooli õpilastööde näitus “Hingega kogetud maailm” Gümnaasiumi noor otsib vastust küsimustele – kes mina olen? Missuguses maailmas ma elan? Mis on minu võimalus selles maailmas? Kunstiprojektidega töötamine, näiteks erinevate portreede joonistamine, ka iseenda portreteerimine, annab võimalusi avastamiseks ja nende küsimustega töötamiseks. Kunstiga tegelemine, võimaldab noortel inimestel ümbritsevat… Loe rohkem »

Näitus „Mitteruumilised seosed“

Tallinna Õpetajate Maja galeriis on alates 1. märtsist avatud Rahvusvahelise Kunsti Laboratooriumi rühmituse kunstnike näitus „Mitteruumilised seosed“. Rahvusvahelise Kunsti Laboratooriumi rühmituse kunstnikke on alati ühendanud ja ühendab ka praegu võime väga teravalt ning peenelt tunnetada ümbritseva maailma nähtusi ja sündmusi, mõista ja tajuda inimesi, neile sügavalt kaasa elades, – ning mis kõige tähtsam, vajadus väljendada… Loe rohkem »

Irina Runa ja Santa Zukker’i maalinäitus “North/South” 24.01.-28.02.2022 Tallinna Õpetajate Majas

Tallinna Õpetajate Maja galeriis on alates 24. jaanuarist avatud Irina Runa ja Santa Zukker’i võluvate maalide näitus, mis on keskendunud poolustele ning nende mõjule inimhingele ning kunstile.   Runa/ Lõuna: Teema on seotud lõunakaare, päikese ja Vana-Egiptuse päikesemüütidega. Päike kui peamine eluenergia allikas maa peal on alati sümboliseerinud inimese vaimu, eluandvat energiat ja jumalikku sädet…. Loe rohkem »