Esinemine ja suhtlemisoskused

Suhtlemisoskuse ja avaliku esinemise koolitused

Professionaalne avaliku esinemise koolitus aitab sul muutuda enesekindlamaks ja üle saada avaliku esinemisega seotud hirmudest. Julgus ennast kehtestada tuleb kasuks ka suhtlemisoskuste lihvimisel – seda eriti juhul, kui vastas on keeruline persoon.

 

PEAGI ALGAVAD SUHTLEMISOSKUSE JA AVALIKU ESINEMISE KOOLITUSED:

Kuidas saavutada esinemisjulgus?

Algab 05.03

Sinu töö nõuab esinemist, kuid tunned, et see on sinu jaoks ületamatult raske? Täpselt selleks puhuks on meil pakkuda tõeliselt tõhus koolitusprogramm.

Vaata lähemalt

 

Suhtlemise müüdid ja rituaalid

Algab 06.04

Suhtlemine koosneb mh peidetud rituaalidest, mida sa ei pruugi üldse teadvustadagi. Õpime praktilisi nippe, mis aitavad sul suhtlemisel hea kontakti saavutada.

Vaata lähemalt

 

Kuidas suhelda sotsiaalse kiskjaga?

Psühhopaatse käitumisega inimene võib põhjustada palju stressi ja hingevalu nii töistes kui kodustes oludes. Lühikursusel õpid, kuidas kiskjaga toime tulla.

Vaata lähemalt

 

Häälekursus – Heli ja kõla. Sõna ja vägi

Kõneldes ja suheldes leiba teenivale inimesele on tema hääl tööriist. Õpime, kuidas see enda kasuks tööle panna ning kuidas hääle tervise eest hoolitseda.

Vaata lähemalt

 

Hääle jätkukursus

Algab 13.04

Pärast häälekursuse esimese etapi läbimist tutvume võimalustega, kuidas end hääle abil kehtestada ja võimendada vibratsiooni nii enda sees kui ümber.

Vaata lähemalt