Esinemine ja suhtlemisoskused

Suhtlemisoskuse ja avaliku esinemise koolitused

Professionaalne avaliku esinemise koolitus aitab sul muutuda enesekindlamaks ja üle saada avaliku esinemisega seotud hirmudest. Julgus ennast kehtestada tuleb kasuks ka suhtlemisoskuste lihvimisel – seda eriti juhul, kui vastas on keeruline persoon.

 

PEAGI ALGAVAD SUHTLEMISOSKUSE JA AVALIKU ESINEMISE KOOLITUSED:

 

Suhtlemise müüdid ja rituaalid
Algab 04.05 (NB! uus toimumisaeg)

Suhtlemine koosneb mh peidetud rituaalidest, mida sa ei pruugi üldse teadvustadagi. Õpime praktilisi nippe, mis aitavad sul suhtlemisel hea kontakti saavutada.

Vaata lähemalt!

 

Hääle jätkukursus – Sõna on tegu
Algab 18.05 (NB! uus toimumisaeg)

Pärast häälekursuse esimese etapi läbimist tutvume võimalustega, kuidas end hääle abil kehtestada ja võimendada vibratsiooni nii enda sees kui ümber.

Vaata lähemalt!

 

Suvine Häälekoolitus
Algab 09.06

Hääl on oluline tööriist, eriti neile, kes teenivad kõneldes ja suheldes igapäevast leiba. Praktilisel koolitusel õpime kuidas õigesti kasutada oma häält.

Vaata lähemalt!

 

Häälekursus – Heli ja kõla. Sõna ja vägi

Kõneldes ja suheldes leiba teenivale inimesele on tema hääl tööriist. Õpime, kuidas see enda kasuks tööle panna ning kuidas hääle tervise eest hoolitseda.

Vaata lähemalt!

 

Kuidas saavutada esinemisjulgus?

Sinu töö nõuab esinemist, kuid tunned, et see on sinu jaoks ületamatult raske? Täpselt selleks puhuks on meil pakkuda tõeliselt tõhus koolitusprogramm.

Vaata lähemalt!