Esinemine ja suhtlemisoskused

Professionaalne avaliku esinemise koolitus aitab sul muutuda enesekindlamaks ja üle saada avaliku esinemisega seotud hirmudest. Julgus ennast kehtestada tuleb kasuks ka suhtlemisoskuste lihvimisel – seda eriti juhul, kui vastas on keeruline persoon.

 

 

Esinemiskoolitus – kuidas kirjutada oma sõnad võluvaks?

Algab 03.02.21 

Kuidas haarata ja hoida tähelepanu sõnadega? Kuidas sõnum üles ehitada ja sõnad võluvalt kõlama panna?  Keskendume veebikoolitusel just nimelt sellele, mida me täpselt öelda tahame.

Vaata lähemalt!

 

 

Muud suhtlemisoskuse ja avaliku esinemise koolitused
(toimumisaeg selgumisel):

 

Kuidas saavutada esinemisjulgus?

Sinu töö nõuab esinemist, kuid tunned, et see on sinu jaoks ületamatult raske? Täpselt selleks puhuks on meil pakkuda tõeliselt tõhus koolitusprogramm.

Vaata lähemalt!

 

Kuidas saavutada esinemisjulgus? (jätkukoolitus)

Julget esinemist toetavad erinevad abivahendid, mille kasutamine aitab vähendada esinemisstressi ja tunda end kindlamalt ükskõik kui suurt väljakutset esinemissituatsioon Sulle ka ei pakuks.

Vaata lähemalt!

 

Häälekursus – “Heli ja kõla. Sõna ja vägi”

Kõneldes ja suheldes leiba teenivale inimesele on tema hääl tööriist. Õpime, kuidas see enda kasuks tööle panna ning kuidas hääle tervise eest hoolitseda.

Vaata lähemalt!

 

“Häälekoolituse jätk – Sõna on tegu”

Pärast häälekursuse esimese etapi läbimist tutvume võimalustega, kuidas end hääle abil kehtestada ja võimendada vibratsiooni nii enda sees kui ümber.

Vaata lähemalt!

 

Mõttevahetuse kunst

Keerulised ajad nõuavad uusi lahendusi.  Ellu jäävad need ettevõtted, kes uuenevad. Peamine võimalus arenguks on sisukas suhtlemine e tõeline mõtete vahetus.

Vaata lähemalt!