Esinemine ja suhtlemisoskused

Professionaalne avaliku esinemise koolitus aitab sul muutuda enesekindlamaks ja üle saada avaliku esinemisega seotud hirmudest. Julgus ennast kehtestada tuleb kasuks ka suhtlemisoskuste lihvimisel – seda eriti juhul, kui vastas on keeruline persoon.

 

Peagi algavad suhtlemisoskuse ja avaliku esinemise koolitused:

Suhtlemistreening

Algab 16.09

Kõik algab meie suhtumisest ja sellest, kuidas me ennast suhtluspartnerile häälestame ja millisel viisil me temaga räägime. Treening on suurepärane võimalus harjutada turvalises keskkonnas erinevaid suhtlemisstiile.

Vaata lähemalt!

 

Kuidas saavutada esinemisjulgus?

Algab 17.09

Sinu töö nõuab esinemist, kuid tunned, et see on sinu jaoks ületamatult raske? Täpselt selleks puhuks on meil pakkuda tõeliselt tõhus koolitusprogramm.

Vaata lähemalt!

 

Häälekursus – “Heli ja kõla. Sõna ja vägi”

Algab 21.09

Kõneldes ja suheldes leiba teenivale inimesele on tema hääl tööriist. Õpime, kuidas see enda kasuks tööle panna ning kuidas hääle tervise eest hoolitseda.

Vaata lähemalt!

 

Mõttevahetuse kunst

Algab 06.10

Keerulised ajad nõuavad uusi lahendusi.  Ellu jäävad need ettevõtted, kes uuenevad. Peamine võimalus arenguks on sisukas suhtlemine e tõeline mõtete vahetus.

Vaata lähemalt!

 

“Häälekoolituse jätk – Sõna on tegu”

Algab 02.11

Pärast häälekursuse esimese etapi läbimist tutvume võimalustega, kuidas end hääle abil kehtestada ja võimendada vibratsiooni nii enda sees kui ümber.

Vaata lähemalt!

 

Kuidas saavutada esinemisjulgus?

Algab 05.11

Julget esinemist toetavad erinevad abivahendid, mille kasutamine aitab vähendada esinemisstressi ja tunda end kindlamalt ükskõik kui suurt väljakutset esinemissituatsioon Sulle ka ei pakuks.

Vaata lähemalt!