Kevad käes – loeme tibusid!

Kui vanasti loeti tibusid ehk tulemusi ikka sügisel ja kaasaegseimad digiettevõtted loevad tibusid tänu tehnoloogilistele võimalustele jooksvalt kogu aeg, siis meie loeme tibusid kevadel, mil saab läbi uuendatud õpetajakoolituse esimene aasta ja esimene täispikk koolitushooaeg Tallinna Õpetajate Majas.

Nii sügis- kui kevadhooaja peale kokku pakkusime Tallinna lasteaedade ja üldhariduskoolide õpetajatele 42 uut tüüpi ehk muutunud õpikäsitusest lähtuvat koolitust, kus osales 461 haridustöötajat. Enesetäiendusele aega pühendanud õpetajad koolitasid end kokku 241 tundi. Meie maja koolitas sel aastal kokku 74 lasteaeda ja 122 kooli.

Populaarseimad koolitused, millele järgnes nii suuline kui kirjalik ülipositiivne tagasiside nagu ka soov jätkukoolituse järele olid:

Vabas vormis edastatud tagasisides toodi välja, et koolitajad olid väga professionaalsed ning oma ala väga tugevad asjatundjad. Koolitustel osalenutele meeldis, et sai osaleda palju grupi- ja loovtöödes, õppida ennast ja oma tööd kõrvaltvaatajana analüüsima ning kiideti võimalust üle võtta kasulikke tehnikaid erinevatelt elualadelt nagu ettevõtlus, juhtimine, nõustamine. Soovidena toodi välja, et osad koolitused võiksid olla veelgi pikemad, et teemasid põhjalikumalt käsitleda ning et pikematel koolitustel sooviks sooja toiduga lõunapausi. Nende soovidega püüame uuel hooajal ka arvestada.

Kes soovib veel meiega oma tagasisidet ja mõtteid koolituste kohta jagada, saab seda teha SIIN.

Sügishooaja õpetajakoolituste kava avaldame kodulehel 1. augustil 2019 ning siis avame neile ka registreerumise uues ning mugavamas e-keskkonnas.

Seniks soovin teile meeleolukaid kevadisi aktuseid ja ilusat suvepuhkust!

 

Hedvig Evert

Õpetajate koolitusjuht

 

Meenutuseks väike ülevaatlik galerii 2019 kevadhooaja koolitustest (klikkides pildil avanevad fotod suuremalt):

 

Vaata kõiki postitusi