Meie panus haridusse

Õpetajate Majal on pikk ajalugu hariduskeskusena, mis loodi siia juba 1957. aastal. Koostöös Tallinna Haridusametiga viime ellu kahte olulist tegevust:

  • õpetajate professionaalset arengut ja koostöist tegutsemist toetavate koolituste pakkumine
  • ülelinnaliste õpilasvõistluste korraldamine

 

Õpetajakoolitus

Õpetajate täiendkoolitus on valinud endale visiooniks olla uuendusmeelne koolituspaik õpetajatele, kust saavad alguse uued ideed, levivad uued õpetamispraktikad ning ärkavad ellu viljakad koostööalgatused.

Õpetajate täiendkoolituse missioon on toetada Tallinna õpetajate professionaalset arengut süsteemse koolitus- ja ühistegevuse kaudu viisil, mis aitaks ellu viia kaasavat, õppija individuaalsust arvestavat ning tema loovust ja ettevõtlikkust toetavat õpikäsitust erinevatel haridustasemetel.

Palun tutvu õpetajakoolituse ajakavaga lähemalt SIIN.

 

Põnevad õpilasvõistlused

Korraldame Tallinna üldhariduslike koolide õpilastele mõeldud võistlusi alates 2004. aastast. Võistlused motiveerivad õpilasi  oma teadmisi proovile panema ning läbi võistlusmomendi kogema nii saavutusi kui arendama meeskonnatunnetust.

Aastas toimub keskmiselt 12 võistlust.

Palun tutvu õpilasvõistlustega lähemalt SIIN.

 

Kui Sa oled koolitaja ning Sul tekkis soov pakkuda oma koolitust meie õpetajakoolituse programmis või soovid meie tegemiste kohta lihtsalt rohkem teada saada, siis palun võta minuga julgesti ühendust.    

                                                         

Haridusvaldkonnaga tegeleb Õpetajate Majas koolitusjuht Hedvig Evert:

hedvig@opetajatemaja.ee / tel. 615 5164, mob. 53 745 802

 

Tule Õpetajate Majja ja muudame hariduse üheskoos paremaks!