Hea praktika: Õppijakeskse koolikultuuri loomise rõõmud ja mured Tallinna 32. Keskkooli näitel

Tegemist on praktikutelt praktikutele töötoaga, kus jagame õppijakeskse koolikultuuri rõõme ja muresid.

Oma kooli näitel räägime, kuidas õpilasi ja õpetajaid koolikeskkonna kujundamisse kaasata, kuidas oma kooli tunnet luua ja hoida ning millistest väärtustest lähtume oma igapäevases töös. Jalutame ka koolimaja peal ringi ning lahendame üheskoos praktilise loovülesande.

Ootaksime hea meelega mitte ainult õpetajaid, vaid ka huvijuhte, õppejuhte, arendusjuhte.

Tallinna 32. Keskkool on alates 1971. aastast tegutsev üldhariduskool Mustamäel, kus 2018/2019. õppeaastal õpib 1088 õpilast ja õpetab 110 õpetajat. Omanäoliseks teevad meid gümnaasiumiastme viis õppesuunda, mitmekesine ja aktiivne koolielu ning avatud ja loov õhkkond. Koolirõõmu meil jagub ning koolivaim elab edasi ka meie vilistlastes, kes ikka ja jälle kooli tagasi jõuavad. Mustamäe linnaosa on tunnustanud meid Mõtliku Mehe teadus-, haridus- ja kultuuriauhinnaga. Mullu esmakordselt toimunud Haridus- ja Teadusministeeriumi konkursil pälvisime aasta kooli tiitli.

Head praktikat tutvustavad Tallinn 32. Keskkooli gümnaasiumiosa õppealajuhataja Kerstin Vessik ja huvijuht Kristel Kubber.

Koolituse detailid

Asukoht:
Tallinna 32. Keskkool (Kiili 10, Tallinn).
Aeg:
1. märts 2019 kell 11.00-13.30 (koolivaheajal).
Maht:
1x2,5h
Registreerumistasu:
Tallinna üldhariduskoolide õpetajatele tasuta. Vajalik eelregistreerimine. Oodatud on õpetajaid, huvijuhid, õppejuhid, arendusjuhid.
Grupi suurus:
kuni 16 inimest.
Koolitusjuht:
Hedvig Evert Tel. 615 51 64 Mob. 53 745 802 hedvig@opetajatemaja.ee