Kuidas mõista, õpetada ja armastada Z-põlvkonda?

Koolitus keskendub nn meie aja õpilase ehk Z-põlvkonna olemuse ja arenguvajaduste mõtestamisele, mis on aluseks toimivale suhtlusele, koostööle ja koos õppimisele. Koolitusel õpitakse õppimist ja individuaalset arengut toetava keskkonna loomist ning viise kuidas õpetaja saaks seejuures toetada iseenda heaolu ja töörõõmu.

---

Tagasiside eelmise hooaja koolitusel osalenud õpetajatelt:

  • "Koolitaja oli emotsionaalne, suurte kogemustega ja sain vastuseid oma küsimustele. Koolitus pakkus palju praktilisi näpunäiteid."
  • "Koolitaja oli väga meeldiv, suure kogemustepagasiga, äärmiselt meeldiva suhtlemistiiliga. Koolitusel läbitud harjutused sai enda peal läbi proovida, sai teha ka grupitööd. Tekkinud küsimused kommentaarid, tähelepanekud said kohapeal läbi arutatud . Kersti Türk andis meile suurepärase harjutustepagasi."

 

Kersti Türk on elukestev õppija, kes end pidevalt täiendab nii ülikoolis kui koolitustel ja töökogemuse kaudu õppides. Kersti suur kirg on haridus ja selles valdkonnas on ta kogunud kogemusi õpetaja, õppeprorektori, koolijuhi, nõustaja ja sotsiaalpedagoogina. Kõiki teemasid, mida Kersti koolitab, on ta rakendanud oma töös.

Praegu töötab Kersti vaimse tervise nõustajana ja teadlikkuse õpetajana enda loodud nõustamisstuudios ja koolinõustajana Tartu Rahvusvahelises koolis. Alustavat Õpetajat Toetava Kooli programmis on Kersti alustavate õpetajate juhendaja.

Koolituse detailid

Asukoht:
Tallinna Õpetajate Maja, Raekoja plats 14, Gertrudi tuba.
Aeg:
4.10.2019 kl. 12.00-16.00.
Maht:
1x4h. Koolituse järgselt saadetakse igale osalejale elektroonne tunnistus.
Registreerumistasu:
Tasuta õpetajakoolitused on mõeldud Tallinna üldhariduskoolide lasteaedade ning koolide pedagoogilisele personalile õpetajast koolijuhini. Registreerudes palun mõelge läbi, kas saate osa võtta kõikidest koolitussessioonidest. Koolituskohast loobumiseks tuleb oma registreering iseseisvalt tühistada 7 päeva enne koolituse algust keskkonnas https://komake.tallinn.ee/
Grupi suurus:
kuni 20 inimest.
Koolitusjuht:
Hedvig Evert Tel. 615 51 64 Mob. 53 745 802 hedvig@opetajatemaja.ee

Koolituse teemad

  1. Uued muutujad: X-, Y- ja Z-põlvkonnad.
  2. Meie aja õpilane - mida vajab arenguks ja õppimiseks?
  3. Meie aja õpetaja - kuidas õpetajana töörõõm säilitada ja stressi leevendada?
  4. Areng, aju ja stress.
  5. Heasoovlikkus (vs iseennast/teisi kahjustav käitumine).
  6. Teadlikkus kui võti mõistmise juurde, oma mõtete juhtimine ja emotsionaalne tasakaal.