Meeskond

Väärikale majale annavad uue hingamise siin töötavad inimesed

Tallinna Õpetajate Maja on tegutsenud kultuuri- ja hariduskeskusena juba 60 aastat.

Tänasel päeval oleme Tallinna Haridusameti hallatav asutus, kus hetkel töötab 9 inimest.

 

Allan Kaljakin
Direktor
allan@opetajatemaja.ee
615 5166 / 52 82 291
Hedvig Evert
Õpetajate koolitusjuht
hedvig@opetajatemaja.ee
615 5164 / 53 745 802

CV_HedvigEvert
Jan Leo Grau Tallinna Opetajate Maja kunstigalerii naitused exhipition
Jan Leo Grau
Ruumide rendi müügijuht, kunstigalerii kuraator
jan@opetajatemaja.ee
615 5165 / 506 5354
Allan Raieste
Teenuste juht
allan.raieste@opetajatemaja.ee
615 5161 / 55 48 572
Kristel Sarnet Tallinna Opetajate Maja
Kristel Sarnet
Koolitusjuht
kristel@opetajatemaja.ee
615 5163 / 5565 5486
Jaana Allikas
Koolitusjuht (vene keelsed koolitused)
jaana@opetajatemaja.ee
5883 1095
Romet Järvela
Turundusjuht
romet@opetajatemaja.ee
615 5168 / 5815 8980
Kadri Kuurberg
Peaadministraator
kadri@opetajatemaja.ee
615 5160

Võta ühendust, meie sõbralik kollektiiv abistab Sind meelsasti.


Ootame alati Sinult tagasisidet!