Väärikale majale annavad uue hingamise siin töötavad inimesed

Tallinna Õpetajate Maja on tegutsenud  kultuuri- ja hariduskeskusena juba 60 aastat.

Tänasel päeval oleme Tallinna Haridusameti hallatav asutus, kus töötab 11 inimest.

 

Allan Kaljakin direktor tallinna opetajate maja
Allan Kaljakin
Direktor
allan@opetajatemaja.ee
615 5166 / 52 82 291

 

Merle Kaselo tallinna opetajate maja
Merle Kaselo
Büroojuht
merle@opetajatemaja.ee
615 5161 / 554 8572

 

Jan Leo Grau tallinn opetajate maja
Jan Leo Grau
Teenuste üksuse juht, galerii kuraator
jan@opetajatemaja.ee
615 5165 / 506 5354

 

Tiiu Paas tallinna opetajate maja
Tiiu Paas
Huvikursuste ja meeskonnakoolituste projektijuht
tiiu@opetajatemaja.ee
615 5162 / 554 8856

 

Kristel Sarnet Tallinna Opetajate Maja
Kristel Sarnet
Huvikursuste ja meeskonnakoolituste projektijuht
kristel@opetajatemaja.ee
615 5163 / 5565 5486

 

Romet_Jarvela_turundusassistent_opetajate_maja
Romet Järvela
Turundusassistent
romet@opetajatemaja.ee
615 5168 / 5815 8980

 

Krista Kruustallinna opetajate maja ruumide administraator haldusjuht
Krista Kruus
Haldusjuht
krista@opetajatemaja.ee
615 5167 / 518 5577

 

merike palts tallinna opetajate maja
Merike Palts
Aineühenduste ja ainevõistluste projektijuht
merike@opetajatemaja.ee
615 5164 / 554 8857

 

Olga Grishina tallinna opetajate maja
Olga Grišina
Assistent, administraator
olga@opetajatemaja.ee
615 5160

 

Tiina Schultsi tallinna opetajate maja
Tiina Schultsi
Administraator
portjee@opetajatemaja.ee
615 5160

 

Hille Ilves Tallinna Opetajate Maja
Hille Ilves
Administraator
portjee@opetajatemaja.ee
615 5160

 

Võta ühendust, meie sõbralik kollektiiv abistab Sind meelsasti.

 

Opetajate Maja kollektiiv meeskond tootajad

 

Ootame alati Sinult tagasisidet!