Töötajad

Väärikale majale annavad uue hingamise siin töötavad inimesed

Tallinna Õpetajate Maja on tegutsenud kultuuri- ja hariduskeskusena juba 60 aastat.

Tänasel päeval oleme Tallinna Haridusameti hallatav asutus, kus hetkel töötab 8 inimest.

 

Allan Kaljakin
Direktor
allan@opetajatemaja.ee
615 5166 / 52 82 291

 

Hedvig Evert
Õpetajate täiendkoolituse koolitusjuht
hedvig@opetajatemaja.ee
615 5164 / 53 745 802

 

Jan Leo Grau tallinn opetajate maja
Jan Leo Grau
Ruumide rendi müügijuht, kunstigalerii kuraator
jan@opetajatemaja.ee
615 5165 / 506 5354

 

 

Kristel Sarnet Tallinna Opetajate Maja
Kristel Sarnet
Koolitusjuht
kristel@opetajatemaja.ee
615 5163 / 5565 5486

 

Romet_Jarvela_turundusassistent_opetajate_maja
Romet Järvela
Turundusjuht
romet@opetajatemaja.ee
615 5168 / 5815 8980

 

Olga Grishina tallinna opetajate maja
Olga Grišina
Assistent, administraator
olga@opetajatemaja.ee
615 5160

 

Kadri Kuurberg
Peaadministraator
kadri@opetajatemaja.ee
615 5160

 

Võta ühendust, meie sõbralik kollektiiv abistab Sind meelsasti.

 

 

 

Ootame alati Sinult tagasisidet!