Meeskond

Tallinna Õpetajate Maja on Tallinna Haridusameti hallatav asutus, mis on tegutsenud
kultuuri- ja hariduskeskusena juba aastast 1957. Väärikale majale annavad hingamise siin töötavad inimesed.

 

Allan Kaljakin

EST, ENG, FRA

Direktor
allan@opetajatemaja.ee
(+372) 528 2291

Kristi Vimberg

EST, ENG, GER, FIN

Koolitus- ja arendusjuht
Koolitused haridustöötajatele | Õpilasvõistlused
kristi@opetajatemaja.ee
(+372) 527 3422

Kristel Sarnet

EST

Koolitusjuht
Avatud koolitused | Meeskonnakoolitused
kristel@opetajatemaja.ee
(+372) 5565 5486

Jaana Allikas

EST, RUS

Tugiteenuste juht
Venekeelne kommunikatsioon
jaana@opetajatemaja.ee
(+372) 5883 1095

Allan Raieste

EST, ENG

Teenuste juht
Maja haldus | Lubade menetlus
allan.raieste@opetajatemaja.ee

(+372) 554 8572 

Kadri Kuurberg

EST, ENG

Müügijuht
Ruumipäringud 
kadri@opetajatemaja.ee
(+372) 5850 5087

Üldinfo

info@opetajatemaja.ee

Eesti keeles: Allan | (+372) 554 8572 | allan.raieste@opetajatemaja.ee

Vene keeles: Jaana | (+372) 5883 1095 | jaana@opetajatemaja.ee

 

Administraator

administraator@opetajatemaja.ee
(+372) 554 8188

 

Ootame Sinult tagasisidet!

Edasta oma tagasiside meile siin: