Tööpakkumised

Otsime Õpetajate Majja

TÄISKOHAGA KORISTAJAT

Töö sisuks on Õpetajate Maja üldruumide koristamine varahommikul ja vastavalt ürituste toimumise ajakavale.

Töögraafik

Tööaegades lepitakse kokku enne iga uue kuu algust. Üldiselt kujuneb tööaeg vastavalt alljärgnevatele põhimõtetele:

  • Üldkoristus toimub varahommikuti enne esimese ürituse algust, s.o peamiselt enne 9.00, erandjuhtudel enne 11.00.
  • Üritusterohketel päevadel on lisaks hommikusele üldkoristusele vajalik lisakoristus vahemikus 16.00-18.00 (või erandjuhul mõnel muul ajal eelneva kokkuleppe alusel).
  • Nädalas on 2 järjestikkust puhkepäeva, kuid mitte ilmtingimata nädalavahetuseti, sest peamiselt toimuvad üritused justnimelt nädalalõppudel.

Igapäevast koristust vajavad 10 koolitus- ja esindusruumi:

Tööülesanded:

  • Üldruumide igapäevane koristus (põranda pesu, laudade, sh aknalaudade jm pindade pesu, wc-de koristus, kätepaberi vahetamine)
  • Bürooruumide koristus 2-3 korda nädalas (päranda pesu, vaipade puhastamine tolmuimejaga, paberkorvide tühjendamine)
  • Toalillede kastmine 1 kord nädalas
  • Aeg-ajalt majaesise koristamine (aadressidel Raekoja plats 14, Apteegi 6 ja Vene tn 5)
  • Vajadusel muude maja heakorraga seotud jooksvate ülesannete täitmine.

Töötasu:

  • Kokkuleppel tööandjaga, kuid mitte vähem kui 600 eurot.

Nõudmised kandidaadile:

Töö eeldab, et:

  • Sa oled positiivne, aktiivne, kohusetundlik ja abivalmis.
  • Sa oskad hästi eesti keelt.
  • Sul on valmisolek tööks nädalavahetustel ja riiklikel pühadel (vastavalt töögraafikule)
  • Sul on valmisolek füüsiliseks tööks.
  • Sa oskad pöörata tähelepanu detailidele.
  • Sa suudad aru saada Google kalendris olevast infost ürituste kohta ja planeerida oma tööd vastavalt.

Kontaktisik

Tööle kandideerimiseks kirjuta allan@opetajatemaja.ee või helista 5282291.

Otsime oma meeskonda osalise koormusega

ADMINISTRAATORIT

Ametikoha eesmärk:

  • Õpetajate Maja külaliste kõrgetasemeline teenindamine fuajees, garderoobis ning ürituse toimumise ajal maja ruumides.
  • Õpetajate Maja kursuste ja koolituste ning kliendiürituste sujuvale toimimisele kaasa aitamine.

  • Külaliste särasilmne vastuvõtmine majja sisenemisel
  • Üleriiete vastuvõtmine ja nende hoiu eest vastutamine garderoobinumbrite alusel
  • Koolitustegevuseks ja kliendiüritusteks ruumide ettevalmistamine
  • Vajaliku inventari ning konverentsi- ja esitlusitehnika paigaldamine ja õhtul oma kohale tagasi asetamine
  • Enne majast lahkumist ruumide korda seadmine (mitte koristamine), uste ja akende suletuse kontrollimine, tulede kustutatamine ning valvesüsteemi aktiveerimine
  • Vajadusel kaastöötajate assisteerimine ja muude jooksvate ülesannete täitmine

Töökorraldus:

  • Töö on korraldatud vahetustega (graafiku alusel) vastavalt ürituste ajakavale.
  • Argipäeval on tööaeg peamiselt 18.00-21.00, v.a juhul kui toimub mõni kliendiüritus.
  • Reede ja laupäeva õhtuti on tihti kliendiüritused ja tööpäev kestab kuni 02.00-ni.
  • Öötundidel (peale 00.00) töötamist arvestatakse topelt.
  • Töötasu: 4,50 €/h (brutos) käsunuduslepingu alusel.

  • Positiivne, aktiivne ja sõbralik hoiak, vastutulelik, abivalmis ning hea koostöövõime.
  • Hea eesti, inglise keele oskus. Kasuks tuleb ka vene ja teiste keelte valdamine.
  • Tehniline taiplikkus, esitlus- ja konverentsitehnika paigaldamise oskus (juhendame ka omaltpoolt).
  • Loov probleemide lahendamise oskus.
  • Keskharidus.

Kontaktisik