Koostööpartnerid

Toitlusteenus ja inventari rent

Carmen Catering 

Toitlustuse täislahendus – toit-jook, teenindus, vajaminev inventar ja lilleseaded. Ettevõte on tegutsenud turul 22 aastat ja neil on väga suur kogemus erinevate keerukusastmega sündmuste korraldamisel. Teenust pakuvad eesti ja inglise keeles.

Catering Service Kogemusi üle 20 aasta erinevate pidude ja konverentside korraldamises. Alati personaalne lähenemine. Teenus eesti ja inglise keeles.
Event Catering Meeskond on keskendunud innovaatilistele lahendustele ja erilistele maitsekooslustele – catering on lõputu looming, mis valmib out-of-the-box mõtlemise protsessis. Iga klient on ainulaadne ning lähtuvalt kliendi isikupärast ja vajadustest loovad rätsepatööle sarnaselt perfektse sobiva lahenduse. Turul alates 2005.
Fee Catering  Erinevate ürituste toitlustuskogemus alates aastast 1996.
Pauline Catering 

 

 

Pauline Catering on väike ja väga personaalne. Ülle suhtleb klientidega, teeb pakkumisi, valmistab toidud ja serveerib klientidele. Suuremate sündmuste puhul kutsutakse kokku cateringi meeskond. Toidud on puhta, koduse maitsega, serveerituna Cateringi standartile vastavalt. Tegutsevad alates 2007.
Plus Catering  Ole külaline oma õnnestunud sündmusel. Proovi uusi ja värskeid maitseid ning personaalset lähenemist. Küsi pakkumine ja naudi. Plus Catering – Ainult Plussid. Turul alates 2016.
Põhjala Catering  Põhjala Cateringi eesmärgiks on pakkuda kõrget kulinaarset elamust kõigil üritustel. Aitab muuta sündmuse eriliseks pakkudes põnevaid ja tervislikke menüüsid ning innovaatilisi lahendusi. Ettevõte on loodud 2007. aastal ning tiim koosneb ligi 50 töötajast. Ettevõte on toitlustanud gruppe suuruses 10 kuni 2000. Põhjala Catering on valitud Eesti parimaks pulmatoitlustajaks kolmel viimasel aastal. Teenust osutavad eesti ja inglise keeles.
Rain Stuudio Catering Rain Stuudio vedurid on Rain Käärst ja Allan Kuning, tuntud telekokad, maailma tasemel BBQ meistrid ja tippkokad, kes on inspireeritud reisidest maailma eri paikades. Kogemust toitlustusvaldkonnas 25 aastat.
Reval Cafe  Reval Café näol on tegemist Eesti pereettevõttega, kus pika tegutsemisaja käigus on laienetud ka cateringi valdkonda. Tänu pea 20-aastasele kogemusele toitlustusvaldkonnas, julgeb Reval Café Catering lubada asjatundlikkust, et üritus sujuks. Meisterliku cateringi peakoka Martti Koppeli käe all saavad valmis alati kiidetud ampsud, milles on isikupära, silmailu ning suurepärast maitseelamust. Kuna iga üritus on erinev, on nende jaoks oluline eelkõige personaalne lähenemine, et igaüks saaks soovitud tulemuse.
Tervise Catering  Tervise Catering on oma tegevusaastate jooksul korduvalt tõestanud ütlust – vaid taevas on piiriks! Lähenevad oma klientide soovidele alati loovalt ja pühendumusega. Teenust osutavad eesti ja inglise keeles. Turul alates 2014.

 

Ürituskorraldusagentuurid

Blue Drum 

Korraldavad konverentsipause, temaatilisi pidusid, galaõhtusööke ja vastuvõtte firmadele, aga ka vanalinna teatraalseid ekskursioone. Teenust osutavad eesti, vene, inglise, soome, saksa, prantsuse ja hispaania keeles. Turul alates 2004. aastast.

Orangetime Event 

Turu liidrid omanäoliste korporatiivürituste ja konverentside korraldamisel. Tugevuseks peavad loomingulisust ning paindlikku ja proaktiivset projektijuhtimist. Teenust osutavad eesti ja inglise keeles. Tegutsevad alates 2003.

 

Kokteilibaarid ja koolitused

Bar, Coctails and Dreams 

Pakuvad mobiilse kokteilibaari teenust, showbaarmenite esinemisi ja kokteilikoolitusi. Turul alates 2005.

Hulkur 

Hulkur on kokteilibaar, kes võtab kogu baariga seonduva korralduse enda kanda. Sinul jääb ainult kohustus lõõgastuda ja sündmust nautida! Tegutsevad aastast 2006.

MoshiMoshi 

MoshiMoshikad korraldavad Jaapani kultuurikoolitusi ja üritusi kõikidele, kes soovivad kogeda midagi uut ja huvitavat! Sushikoolitus, Jaapani keel ja kalligraafia, origamide meisterdamine, Jaapani köök, taikotrummid, Jaapani äritavad, naise elust Jaapanis – on vaid osa pakutavatest koolitustest ja töötubadest, mida nad pakuvad. Kogemusi 11 aastat.

Inventari rent

ART konverentsitehnika 

Tehniline tugi Sinu sündmustele. Pakuvad tehnilise toe terviklahendust alates konsultatsioonist kuni sünkroontõlke- ja helivõimendustehnikani, lisaks diskussioonimikrofone, ürituste ja ettekannete salvestamisvõimalust, esitlustehnikat ning tehniku teenust kogu ürituse ajaks. Teenust pakuvad eesti ja inglise keeles. Turul alates 1995.

ELV Tehnika 

Rahvusvaheliste konverentside ja väliskoolitajatega seminaride sünkroontõlge: tehniline lahendus, sobivad tõlgid, tõlke korraldus. Lisaks tehnika rent. Tegutsevad aastast 2010.

Funrent

Mööbli, laudlinade, soojendite, valgustite, telkide ja kõige muu üritusteks vajamineva inventari rent. Teenust pakuvad eesti, inglise ja soome keeles. Kogemusi üle 14. aasta.

Helimeister 

Pakub ürituste helindamist ja valguslahendusi. Lisaks on võimalik rentida heli- ja valgusseadmeid oma üritusele – sünnipäevad, pulmad, firmapeod, suvepäevad,  messid, esitlused, konverentsid ja kontserdid. Turul alates 2013.

 

Fotograafid

Karolin Köster

 

Karolin tabab emotsioone, detailseid kaadreid ja meeleolukaid üldvaateid igast sündmusest läbi asjatundja kaamerasilma. Pakub personaalset lähenemist ja väärikat dokumenteerimist. Teenust pakub eesti, soome ja inglise keeles. Kogemusi üle 7. aasta.

Olev Mihkelmaa  

Olevi ampluaa on lai: sündmus- ja konverentsifotode kõrval valmivad tema kindla käe all ka kõikvõimalikud esindusfotod. Turul alates 2010.

 

Muusikud

Lea Valiulina

 

Lea Valiulina on noor särav piantist, kes lõpetab oma magistrantuuri õpinguid Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. Lea esineb pidevalt nii soolokavadega kui ka on kutsutud muusikuna erinevatele üritustele, tseremooniatele ja pulmadesse. Tema lai repertuaarivaldamine annab võimaluse täpselt valida, mis sobib Sinu sündmusele. Peale klassikalise muusika mängib ta ka filmimuusikat, pop-arranžeeringuid, tuntud laule ja meeleolumuusikat. Lisaks sooloklaveri muusikale võib pakkuda vastavalt soovile mitmekesist repertuaari klaveritrio esitamisel, kus esineb koos viiuli ja tšelloga. Lea räägib nii eesti, inglise kui ka vene keelt. Kogemusi üle 10. aasta. Võta julgelt ühendust +372 5842 1063 või lea.valiulina@gmail.com.

Pianoman Muusikakorraldus

Pakuvad peole professionaalset meelelahutust alates muusikutest kuni showartistideni. Lisaks kogu vajalik heli- valgus- ja lavatehnika. Turul alates 2012.