Vabastav teadlik tants

Kas oled kogenud vahel, et oled justkui oma kehas vangis, või, et ta ei vasta su ettekujutusele, te oleksite justkui üksteisest lahus ja üks ei saa aru mida teine teeb?

Vabastav tants annab meile adekvaatse pildi kehas toimuvast. Keha ei ole meid vangi võtnud, küll aga uskumused, mis on me meeles. Seega teadlikkus on võti meele vabastamiseks ja tants on võimalus seda otseselt tunnetada läbi erineva liikumise.
Open Floor vabastava tantsu praktika on loodud enda paremaks tunnetamiseks kehas, hoidmaks meele ja keha ärkvel ja aitab mõista me hinge igatsusi. Õpetab märkama tähelepanu suunamise väge, kohalolu lihtsat ja maandavat toimet.

Kursuse juhendaja Eeva Kallis on kauaaegne vabastava tantsu praktik ja sertifitseeritud õpetaja "Open Floor" koolis Californias.
Eeva on tegelenud 25 aastat teadlikuse ja keha praktikatega, jooga, hingamise ja meditatsiooniga. Tema parimad õpetajad on tema 3 täiskasvanud poega.

Kursuse detailid

Asukoht:
Tallinna Õpetajate Maja, Raekoja plats 14
Aeg:
Kolmapäeviti 30. jaanuarist - 20. märtsini (2019) kell 18.00-20.00
Maht:
8 x 2h
Juhendaja:
Eeva Kallis
Hind:
119 € / 101,15 €
Grupi suurus:
15 inimest
Lisainformatsioon:
Soodushind -15% Tallinna haridustöötajatele, ISIC ja ITIC kaardi omanikule.
Koolitusjuht:
Tiiu Paas 615 5162 / 5548856 tiiu@opetajatemaja.ee

Kursuse teemad

Õpime sellel kursusel 8 nädala vältel kuulama ja järgima oma keha ja kasutama õpitut oma igapäevases käitumises.
Uurime selliseid inimlikke igatsusi nagu üksindus, partnerlus-ühendus, kuulumine gruppi ja kuulumine kuhugi suuremasse
Praktika on uurimuslik, mitte ette määratud ja üles ehitatud liikuma staatilisest voolavaks, harjumusi paljastavaks ja uusi võimalusi märkavaks.

Vaata ka vabastava tantsu videot.