Meigikooli Meistriklass

Pole vahet, kas oled meikimises alles algaja või oled jumestamisega kokku puutunud varemgi – Eesti tele-, teatri- ja filmikunsti tippgrimeerijatelt on sul igal juhul midagi õppida.

Kursuse lõputööna valmib valitud ajastule vastav pidulik jumestus. Kursusel kasutame professionaalseid meigitooteid Itaalia SHOW MAKE UP sarjast.

Kursuse juhendajad Tiina Leesik, Taimi Lume, Liina Pihel, Merlit Veldi ei vaja pikalt tutvustamist. Kõik on tuntud grimmikunstnikud ja jumestajad ning mitmel juhul ka juuksur-stilistid. Pea kõigil on grimeerija-jumestaja töökogemus teatris, kontserttuuridel, mängufilmides, teleseriaalides, telesaadetes, ajakirjades, reklaamides ja muusikavideotes, ka fotosessioonide ja ka moekollektstioonide juures.

Kursuse detailid

Asukoht:
Tallinna Õpetajate Maja, Raekoja plats 14
Aeg:
Teisipäeviti 12. märtsist - 30. aprillini (2019) kell 18.00-20.00
Maht:
8 x 2h
Juhendaja:
meigikunstnikud Tiina Leesik, Taimi Lume, Liina Pihel, Merlit Veldi
Hind:
149 € / 126,65 €
Grupi suurus:
16 inimest
Lisainformatsioon:
Soodushind -15% Tallinna haridustöötajatele, ISIC ja ITIC kaardi omanikule.
Koolitusjuht:
Kristel Sarnet 615 5163 / 55655486 kristel@opetajatemaja.ee

Kursuse teemad

1. tund:  Meigitoodete ja - tarvikute tutvustus. Jumestuse põhitõed, näo ettevalmistus ja erinevad meigi  pealekandmise tehnikad.
2. tund: Päevane jumestus. Millised on erinevad näo- ja nahatüübid ning meigitoodete valik vastavalt nahatüübile.
3. tund: Näo modelleerimine ja värvid. Millised on külmad ja soojad toonid. Erinevate näokujude analüüs, näo modelleerimise tehnikad ja näojoonte korrigeerimine.
4. tund: Suitsusilmameik.
5. tund: Glamuurne jumestus punasele vaibale -  koos sädeluste, satiinpuudri ja kunstripsmete kasutamisega.
6. tund: Karakter– ja ajastumeik läbi teatrigrimeerija pilgu.
7. tund: Stiliseeritud ajastujumestus.
8. tund: Lõputöö ehk valitud ajastu pidulik jumestus.

Show Make Up sari on loodud professionaalidele töö tegemiseks ja tarbijatele kodus kasutamiseks. Toodete koostisained ei tekita allergiaid, on väga nahasõbralikud ning vastavad kõrgeimatele kvaliteedinõuetele. Tänapäeva "tundlike" foto- ja filmikaamerate jaoks on loodud ka HD- sari, mis peidab ka kõige nähtavamad nahavead ja igapäevaselt kasutades annab nahale noorendava ja säravama efekti. Kõik tooted on nahka niisutavad ja hooldavad.

meigikursus