Meditatsioon ja sisemised rännakud

Parim vahend end igapäevasaginast välja lülitada on meditatsioon. Õpime koos hingamistehnikatega end sügavamalt lõdvestama ning oma keha ja meelt rahunenud seisundisse viima.

Meditatsiooni võtteid on grupis tunduvalt lihtsam omandada kui iseseisvalt.

Kursuse juhendaja on koolitustreener ja psühholoogiline nõustaja Kristel Rannamees. Kristel on lõpetanud Mainori Kõrgkooli finantsjuhtimise eriala ning täiendanud end mitu aastat psühholoogia valdkonnas. Kristel on läbinud 3-aastase väljaõppe transpersonaalse psühholoogia ja hüpnoteraapia valdkonnas. Samuti on tal Imago paariteraapia ning perekonstellatsiooni väljaõpe. Kristel on omandanud kogemusi nii tippjuhi kui terapeudi rollis ning jõudnud arusaamisele, et inimesed võivad olla küll erinevad, kuid probleemid on enamjaolt samad

Kursuse detailid

Asukoht:
Tallinna Õpetajate Maja, Raekoja plats 14
Aeg:
Kolmapäeviti 17. jaanuarist - 14. veebruarini (2018) kell 18.00-20.00
Maht:
5 x 2h
Juhendaja:
Kristel Rannamees
Hind:
109 € / 92,65 €
Registreerumistasu:
21 €, mis arvatakse maha kursuse maksumusest ega kuulu kursusel osalemisest loobumisel tagastamisele.
Grupi suurus:
20 inimest
Lisainformatsioon:
Soodushind -15% Tallinna haridustöötajatele, ISIC ja ITIC kaardi omanikule.
Koolitusjuht:
Tiiu Paas 615 5162 / 5548856 tiiu@opetajatemaja.ee

Kursuse teemad

1. tund: Teeme sissejuhatuse sisemisse rännakusse. Õpid enda tõelise mina ja keskmega kontakti loomist. Õpid teavelolekut, mõtlust ja süvalõdvestust, mille abil rändame erinevate teemadega alateadvuse radadele.
2. tund: Õpid vähendama ärevust ja pinget ning ebavajalikust lahti laskma. Saad teadlikumaks ja mõnigi küsimus võib saada uue vaatenurga või lahendusviisi.
3. tund: Õpid puhastama chakraid ja energiakeha ning end energeetiliselt tervendama. Kohtud oma kaitseingli või teejuhiga – saad esitada neile olulise küsimuse.
4. tund: Kohtud oma Sisemise Lapsega – mida on tal sulle öelda? Õpid tundma oma sisemist pühamut ja hinge maastikku.
5. tund: Tutvud tulevikuteega – kohtud oma tulevikuminaga. Õpid ühendama endas mees- ja naisarhetüüpi ning kohtud oma sisemise Kuninga ja Kuningannaga.
Iga tund lõpeb lühikese aruteluga, kogemuste jagamise ja küsimuste esitamisega. Kursusel omandatut saad ka kodus praktiseerida. Võta kaasa päevik märkmete või joonistuste tegemiseks, et oluline sõnum kaduma ei läheks.

Meditatsioon sisemised rännakud kristel rannamees opetajate maja koolituskeskus huvikursused koolitused taiendope elukestev ope