Lillemaal õlivärvidega

Ootejärjekord!
Avasime teise grupi, mis toimub 22. ja 23. mail. Registreerumiseks VAJUTA SIIA

Maalikursusel saad teada, mis tunne on olla nagu päris kunstnik ja maalida õlivärvidega molbertile. Eelnevaid teadmisi pole tarvis.

Meie poolt on vajalikud vahendid ja kogenud juhendaja. Lahkudes saad oma kunstiteose kaasa võtta.

Kunstnik Oivi Tulve sai kunstikoolituse Tartu Kunstikoolis ja ERKIs akvarelli, õlimaali, fresko, vitraaži ja mosaiigi alal. Hiljem täiendanud end Robert de Galuwe ikoonimaali kursustel. Töötanud Nukuteatris, Tallinna Kaubamajas kunstnikuna, Tallinna Arte gümnaasiumis kunstiõpetajana ja õpetanud monotüüpiat kunstiõpetajatele. Käesoleval ajal juhendab kunstiringi Harku noortekeskuses. Suviti õpetab lastele maalimist Võrumaal Haabsaares. Näitustel on ta esinenud Eestis ja Norras.

Kursuse detailid

Asukoht:
Tallinna Õpetajate Maja, Apteegi 6
Aeg:
15. ja 16. mail (2018) kell 18.00-21.00
Maht:
2 x 3h
Juhendaja:
Oivi Tulve
Hind:
64 € / 54,40 €
Registreerumistasu:
21 €, mis arvatakse maha kursuse maksumusest ega kuulu kursusel osalemisest loobumisel tagastamisele.
Grupi suurus:
12 inimest
Lisainformatsioon:
Soodushind -15% Tallinna haridustöötajatele, ISIC ja ITIC kaardi omanikule.
Koolitusjuht:
Kristel Sarnet 615 5163 / 55655486 kristel@opetajatemaja.ee

Kursuse teemad

1. päev
Sissejuhatus klassikalise maali tehnikatesse. Valime vastavalt oma soovile või juhendaja soovitusele lillekompositsiooni. Uurime, milliseid vahendid on vajalikud maalimiseks – krunditud aluspapp, pintslid, värvid jm. Leiame enda jaoks sobiva vaate ja koha molbertile ning alustame maalimist. Töö käigus õpime erinevaid maalitehnikaid ja leiame enda jaoks sobivaimad töövahendid ning väljenduslaadi.

2. päev
Jätkame maalimist ja teeme pildi lõppviimistluse. Harjutame maalimist – süveneme õlivärvide maailma, katsetame erinevaid maalimisvahendeid ja –võtteid nagu valgus ja vari, ruumilisus jm. Viimase tunni lõpuks valmib igal osalejal lõplikult viimistletud lillemaal. Vaatame ja analüüsime koos tehtud töid ja anname nõu tulevikuks. Omatehtud maali saad koju viia.