Kuidas saavutada esinemisjulgus?

Kas hoolimata ärevusest oled nõus võtma ette teekonna esinemisjulguseni?

Kursus on sulle, kui mõistad esinemisoskuse kasulikkust. Pööra kõrge stressiga olukorrad enda kasuks ja tule esinemisjulguse treeningule.

Kursuse juhendaja Mihkel Kanguri võitlusest paanilise esinemishirmuga kasvas välja tema kirg avaliku esinemise vastu. Tänaseks on tal seljataga sadu õnnestunud esinemisi. Mihkel on juhendanud nii tipp- kui keskastme juhte esinemisjulguse leidmisel ning ettekannete koostamisel.
Tema avaliku esinemise koolitus on inspireeritud õpingutest USAs, Itaalias ja Soomes. Seetõttu on tema koolituse programm Eestis ainulaadne. Tempokad ja kaasavad töötoad on täis praktilist õppimist ning positiivseid emotsioone. Koolitajana sobib ta osalejatele, kes on iseloomult tegutsejad ja katsetajad.

Kursuse detailid

Asukoht:
Tallinna Õpetajate Maja, Raekoja plats 14
Aeg:
Neljapäeviti 10. oktoobrist - 14. novembrini kell 18.00-20.00
Maht:
6x 2h
Juhendaja:
Mihkel Kangur
Hind:
108 € / 86,40 €
Grupi suurus:
18 inimest
Lisainformatsioon:
Soodushind -20% Tallinna haridustöötajatele, ISIC ja ITIC kaardi omanikule.
Koolitusjuht:
Kristel Sarnet 615 5163 / 55655486 kristel@opetajatemaja.ee

Kursuse teemad

1.-2. tund: Kuidas haarata publiku tähelepanu?
Miks avalik esinemine nii paljudele vastumeelne on? Põhjuseid on mitmeid, kuid üks ebamugavuse tegureid on kindlasti silmkontakt. Esimeses moodulis harjutamegi seda, kuidas hoida publikuga silmkontakti nii, et see oleks mõjus. Kuidas silmkontakti abi saame haarata publiku tähelepanu ja jõuda kõigi kuulajateni.

3.-4. tund: Kuidas ennast esinejana kehtestada?
Harjutame kehtestava käitumise võtteid ja kehakeelt, mis aitavad su sõnumil mõjule pääseda. Isegi kui ruumis on inimesed, kelle suhtes tunned aukartust või kes millegipärast ei taha sind tõsiselt võtta.

5.-6. tund: Milline on sinu esinejakuvand?
Iga esineja on ainulaadne. Näiteks Aleksei Turovski ja tema energia. Mõned tahavad olla tema moodi. Pole vajadust. Igas esinejas on midagi suurepärast. Kursuse viimases osas keskendumegi iga osaleja isikupära väljatoomisele. Saad teada enda tugevad küljed, millele peaks sinu iga esitlus ja ettekanne toetuma.