Kaitstud: Kristallide õpituba algajatele

Kristallide maailm on maagiline ja põnev. Tehes tutvust kristallidega, avad ukse ürgsele väele ja taevasele tarkusele. Kristallimaagia õpituppa on oodatud kõik avatud mõtlemisega inimesed, kes soovivad saada ülevaadet kristallide omadustest ja kristallimaagia algtõdedest.

Kursuse juhendaja Leie Klaar on vabakutseline terapeut.
Ta on õppinud majandust, psühholoogiat, raseduskriisi nõustamist, läbinud holistilise treeningu, holistilises psühhoteraapias saanud terapeudi väljaõppe, läbinud Kristalliteraapia õppe.
Tema teadasaamised on juhtinud teda kristallidega seotud töö ja firma Klaarus loomisele.

Kursuse detailid

Asukoht:
Tallinna Õpetajate Maja, Raekoja plats 14
Aeg:
Esmaspäeviti kell 18.00-19.30, kokku 4 korda. KUUPÄEVAD SELGUVAD SUVEL.
Juhendaja:
Leie Klaar
Hind:
73,20 €
Registreerumistasu:
21,00 €, mis arvatakse maha kursuse maksumusest ega kuulu kursusel osalemisest loobumisel tagastamisele.
Grupi suurus:
15 osalejat
Lisainformatsioon:
Soodushind -15% haridustöötajatele, ISIC ja ITIC kaardi omanikule 62,22 €, laieneb vaid 1 soodustus vabade sooduskohtade olemasolul. Kristel Sarnet, tel 615 5163, 5565 5486, kristel@opetajatemaja.ee

Kursuse teemad

1. tund. Õpime tundma kristalle, poolvääriskive, vääriskive ja mineraale ning tutvume nende kujunemislooga, erinevate kujude ja vormidega, värvide ja nende omaduste ning tähendustega. Õpime vaatama, katsuma ja tunnetama kristallide erinevust ja erilisust läbi praktilise harjutuse.

2. tund. Õpime kristallide nimesid, kuidas nad meid abistavad, toetavad, tervendavad, kaitsevad ja väestavad. Õpime kasutama abivahendina erinevaid vorme ja kristallide puhastamise erinevaid võimalusi, väestamist, õnnistamist ja programmeerimist.

3. tund. Õpime looma isiklikku kristallilaegast ja kuidas seda enda heaks tööle rakendada. Õpime kristallidega suhtlemist ja erinevaid kasutusvõimalusi.

4. tund. Vaatame üle isiklikud kristallilaekad - jagame loomise rõõmu ja kogemusi, teeme kokkuvõtte kursusest ning lõpetuseks ühise õnnistamise ja väestamise ringi.

kristllimaagia kursus