Kouk Sun Do Korea jooga (kursus edasi lükatud)

Kuksando on Korea vanim inimese arengu ja tervise paranemise traditsioon.
Kursus toimub vene ja eesti keeles:

Kursuse eesmärk on anda osalejale võimalus tutvuda Kuksando printsiipidega.

Regulaarsed hommikused tunnid koosnevad praktikast, mis annavad võimaluse alustada oma keha, mõistuse ja vaimu arengu teekonda. Kuksandod iseloomustab õige hingamise metoodika, milles on Korea joogale iseloomulikud keha poosid ning erinevate pooside sisse võtmise järjekord. Kasu kursusel käimisest:

• une ja seedimise paranemine;
• stressitaluvuse suurenemine;
• kehast blokeeringute (ja nendega seotud haiguste) eemaldamine;
• õige hingamine ning elu energia suunamine;
• elu toonuse tõus.

Kursuse juhendaja Sergei Pilipenko on Meistri Kim Ki Yong'i (Lõuna-Korea) õpilane. Sergei tegeleb Kuksandoga juba 4 aastat ning käib järjepidevalt end täiendamas oma Meistri seminaridel.
Sergei ütleb enda kohta: „Töötan arvutimängude valdkonnas. Minu töö nõuab, et oleksin alati kontsentreeritud ja märkaksin detaile, ma pidevalt suhtlen inimestega ning pean olema loov ja aktiivne. Kuksando aitab mu kehal ja meelel olla toonuses, n-ö õigel lainel. Vabal ajal tegelen teatri ja muusikaga, armastan luulet ja reisimist. Minu prioriteetideks on harmoonia ja õnn, looming ja armastus ning vaimne areng. Kursusel olen valmis osalejatele jagama teadmisi, mis aitavad Kuksando praktiseerimisega jätkamist ka peale kursuse lõppu.“

Kursuse detailid

Asukoht:
Tallinna Õpetajate Maja
Juhendaja:
Sergei Pilipenko
Grupi suurus:
12 inimest
Lisainformatsioon:
Kursus sobib nii algajatele kui ka edasijõudnutele, vanusest sõltumata.
Koolitusjuht:
Olga Grishina olga@opetajatemaja.ee