Joonvõimlemine

Joonevõimlamise kursus on osaliselt füüsiline treening, mis hõlmab endas erinevaid harjutusi (peamiselt sirutused ja painutused) mille käigus tekkinud jooned moodustuvad kujundeid ja mustreid.

Üha populaarsemaks muutub erinevate valdkondade omavaheline lõimimine, seda ka treeningutes, et rutiinile vaheldust pakkuda. Joonevõimlemine põhineb kehalisel tegevusel ja looval joonistamisel sidudes endas nii füüsilise koormuse kui kunstilise tegevuse.
Eelnev kogemus ei ole vajalik.

Juhendaja Silver Pramann (MA) on lõpetanud kunstiõpetaja erialal ja töötab käesoleval ajal Tallinna Ülikoolis. Tallinna Õpetajate Majaga seob koostöö juba 2016 aastast, erinevate kursuste juhendamisel.
„Ma arvan, et igas täiskasvanus on piisavalt loovust ja seda saab arendada läbi mõtestatud käelise tegevuse. Käeline tegevus aitab treenida aju ja silma ning on ka hea tööstressi maandaja.“

Kursuse detailid

Asukoht:
Tallinna Õpetajate Maja, Raekoja plats 14
Aeg:
Kolmapäeviti 20. märtsist - 3. aprillini (2019) kell 18.00-19.30
Maht:
3 x 1,5h
Juhendaja:
Silver Pramann
Hind:
49 € / 41,65 €
Grupi suurus:
10 inimest
Lisainformatsioon:
Soodushind -15% Tallinna haridustöötajatele, ISIC ja ITIC kaardi omanikule.
Koolitusjuht:
Kristel Sarnet 615 5163 / 55655486 kristel@opetajatemaja.ee

Kursuse teemad

Harjutustega toetame tasakaalu ja rahu iseendis, kui ka paremat enesetunnet ning loovust. See on energeetiliselt tasakaalustav ja meeldiv võimalus tõsta keha toonust.

Harjutusi sooritame püsti seistes, istudes ja ka lamades, tempo on rahulik, taustaks häälestav muusika. Harjutused sobivad igasuguse kehalise ettevalmistusega ja igas vanuses inimestele, sest saab valida endale sobiva koormuse ja tempo. Hea enesetunde ja vaimse tasakaalu leidmine on tempokatele treeningutele mõnus vaheldus ja ka stressi maandaja.

Soovitatav on kanda vanemaid ja tumedamat värvi mugavaid riideid, milles on lihtne liikuda ja mis võivad määrduda, ole kas sokkidega või paljajalu.

Eelnev kogemus ei ole vajalik.