Edukad läbirääkimised praktikas

Koolituse eesmärk on anda osalejatele praktilisi kogemusi läbirääkimiste ettevalmistamisel ja läbiviimisel, mis aitab neil pärast kursuse läbimist enda läbirääkimistel edu saavutada.

Selle väga praktilise koolituse läbimise tulemusel on osalejad saanud:

  • Põhjaliku ülevaate kõigist olulistest valdkondadest, millega tasub praktikas enda läbirääkimisi ette valmistades arvestada.
  • Praktilised läbirääkimiste kogemused koos koolitaja ja teiste osalejate tagasisidega enda tugevuste ja arenguvõimaluste kohta.
  • Huvi korral juba ette valmistatud tulevaste läbirääkimiste strateegilise plaani, mis arvestab kõigi oluliste asjaoludega ja loob head eeldused tegelikus elus läbirääkimistel edu saavutamiseks.

Juhendaja Veiko Värk on lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduskonna ja Tallinna Ülikooli psühholoogia erialal cum laude. Veiko on viinud koolitusi läbi paljudel psühholoogiaga seonduvatel teemadel ja talle on antud VI taseme täiskasvanute koolitaja kutse. Veiko tegutseb professionaalse koolitaja, konsultandi ja läbirääkimiste vahendaja/lepitajana.

Kursuse detailid

Asukoht:
Tallinna Õpetajate Maja, Raekoja plats 14
Aeg:
Võta ühendust meie koolitusjuhiga.
Maht:
4 x 2,5h
Juhendaja:
Veiko Värk
Hind:
119 € / 101,15€
Grupi suurus:
20 inimest
Lisainformatsioon:
Soodushind -15% Tallinna haridustöötajatele, ISIC ja ITIC kaardi omanikule.
Koolitusjuht:
Kristel Sarnet 615 5163 / 55655486 kristel@opetajatemaja.ee

Kursuse teemad

1. tund: Läbirääkimistel edu saavutamise põhialused. Mis on läbirääkimistel edu saavutamise suurimad saladused? Millega tasub kindlasti arvestada, et enda läbirääkimistel soovitud eesmärgid saavutada? Praktilised läbirääkimiste rollimängud koos koolitaja ja teiste osalejate tagasisidega.

2. tund: Läbirääkimiste ettevalmistamine. Osalejatel on võimalik spetsiaalseid läbirääkimiste ettevalmistamise töövahendeid kasutades põhjalikult ette valmistada läbirääkimisteks enda jaoks olulises valdkonnas. Praktilised läbirääkimiste rollimängud koos koolitaja ja teiste osalejate tagasisidega (soovi ja võimaluse korral osaleja enda jaoks huvipakkuvas valdkonnas).

3. tund: Läbirääkimiste läbiviimine. Millele tasub läbirääkimisi läbi viies erinevates etappides praktikas tähelepanu pöörata, et tulemused vastaksid ootustele? Praktilised läbirääkimiste rollimängud koos koolitaja ja teiste osalejate tagasisidega (soovi ja võimaluse korral osaleja enda jaoks huvipakkuvas valdkonnas).

4. tund: Keerulised olukorrad läbirääkimistel. Mida teha ning missuguseid strateegiaid ja taktikaid on võimalik kasutada siis, kui läbirääkimised ei lähe praktikas soovitud suunas? Praktilised läbirääkimiste rollimängud koos koolitaja ja teiste osalejate tagasisidega (soovi ja võimaluse korral osaleja enda jaoks huvipakkuvas valdkonnas).