Akvarellmaal algajatele

Maalimine ei ole ainult elukutseliste kunstnike pärusmaa. Kursusel katsetame akvarellidega maalimist.

Kursus on mõeldud inimesele igas vanuses, kes soovib katsetada esimest korda elus akvarellidega maalimist. Soovitavalt inimene, kes on juba joonistamisega pisut kokku puutunud aga sooviks harilikuga joonistamisest edasi värvide juurde minna.

Kursuse juhendaja Kadri Veisner on õppinud Eesti Kunstiakadeemias moestilistikat. Ta on ka stilist enda loodud firmas ning tema kireks on moe- ja stilistikaalane nõustamine ning ta tegeleb selle kõige kõrvalt moekoolitamisega. Kadri üheks suurimaks hobiks on moejoonistamine erinevate vahenditega ning maalimine akvarellidega, mis on tema lemmikvahendiks. Kadri joonistused on jõudnud koti ja padja peale ning peagi näeb neid ka rõivastel. Kadri on korraldanud ise moeshowsid ning nendel ka osalenud stilistina, pannes kokku erinevate brändide kollektsioone.

Kursuse detailid

Asukoht:
Tallinna Õpetajate Maja, Raekoja plats 14
Aeg:
28., 29. ja 30. augustil (2018) kell 18.00-20.00
Maht:
3 x 2h
Juhendaja:
Moestilist Kadri Veisner
Hind:
79 € / 67,15 €
Registreerumistasu:
21 €, mis arvatakse maha kursuse maksumusest ega kuulu kursusel osalemisest loobumisel tagastamisele.
Grupi suurus:
15 inimest
Lisainformatsioon:
Soodushind -15% haridustöötajatele, ISIC ja ITIC kaardi omanikule.
Koolitusjuht:
Olga Grišina (olga@opetajatemaja.ee)

Kursuse teemad

Räägime lahti akvarellvärvide võlu ning mida selleks vaja on ja miks. Otsime maali jaoks ideid, selleks palju näiteid ekraanile ja püüame läheneda läbi moe või leiame mõne teise sobivaima idee. Katsetame läbi suuremaid ja väiksemaid pindu. Maalime just kõike seda, mis meile meeldib. Maalime inimesi, rõivaid, loodust, lilli, loomi, arhitektuuri, kõike seda, kuhu meie mõte meid viib.

Vaata videot, kus Kadri maalib akvarellidega.