Vanalinnamäng “Sajandeid Põnev”

Orienteerumismäng on lõbusas vormis vanalinna avastamine ja põnevate faktide teada saamine UNESCO maailmapärandi kohta. Mängureegel on, et on kiirusta aeglaselt.

Võistluslik seiklemine ja jalutuskäik vanalinnas pakub humoorikat meelelahutust ning hasarti, mis võib kannustada tervet meeskonda. Moodustame võistkonnad. Igat võistkonda juhendame ja anname orienteerumiseks kaardi ja voldiku küsimustega iga kontrollpunkti kohta. Mäng nõuab teekonna läbimist ja iga kontrollpunkti nägemist. Kuigi võistkonnad katsuvad rammu nii vastuste täpsuses kui ka teekonna läbimise kiiruses, ei tohi unustada ka vanalinna nautimist. Aega on teekonna läbimiseks 1,5 tundi. Küsime, et kas kõik kaardil näidatud kontrollpunktid said läbitud? Või kus siis oldi? Koos vanalinna giidiga vaatame üle õiged vastused ja selgitame võitjad. Saame põgusa ülevaate vanalinna ajaloost ja kuuleme huvitavat mängurajale jäänud objektidest. Mäng võib soovi korral alata ja lõppeda ka kergete suupistetega või olla põimitud muu koolituse või sündmusega.

kursuse detailid

Koht:
Tallinna Õpetajate Maja, Raekoja plats 14 või mujal
Hind:
Vanalinnamängu hind: 312 eur + km (võõrkeelse mängu puhul lisandub tõlketasu 50 eur + km). Nädalavahetusel ja õhtusel ajal lisandub mängu hinnale ruumi rent (ei sisalda km). Kui soovite lisaks cateringi, kingitusi jm, kujuneb hind vastavalt veedetud ajale ja inimeste arvule
Grupi suurus:
Soovitavalt alates 12 inimest. Sobib ka suurtele gruppidele
Lisainfo:
Kristel Sarnet 615 5163, 5565 5486, kristel@opetajatemaja.ee