Muusikaõpetus

Muusikaõpetuse aineühenduse õppe -ja teabepäev toimub esmaspäeval, 10. aprillil 2017 algusega kell 15.30 (lõpp kell 17.30) Tallinna Õpetajate Majas.

 

Päevakord

1. Eesti Muusikaõpetajate Liidu volikogu töökoosolekust ja koolituspäevadest Viljandis 17.-18. märtsil 2017. Tulevikuplaanid seoses muusikaõpetuse õppekavade, õppevarade, projektide, olümpiaadide ja laulupidudega. Küsimused/vastused

- Ester Pomerants

Ester Pomerants on töötanud 24 aastat Tallinna Kadrioru Saksa Gümnaasiumis muusikaõpetajana. On olnud üks kooli kultuurisuuna algatajatest ja läbiviijatest. Alates 2015 aastast EMÕ Liidu üldharidusvaldkonna juht.

2. "Liikumisega kevadesse" – praktiline tantsutund

- Tantsutreener Tiina Tanner

Tiina Tanner liitus tantsijana InesDance tantsutrupiga 2007. aastal. Tantsutrennide juhendamisega on ta tegelenud alates 2012. aastast: esmalt Tartus Duende stuudios, hiljem Tallinnas tantsustuudios InesDance. Täiendanud end aastate jooksul nii kodu-kui välismaiste õpetajate käe all. Spetsialiseerunud idamaise tantsu õpetamisele, tegeleb ka muude stiilidega, näiteks polüneesia tantsude, burleski ja tuletantsuga. Koos tantsutrupiga on ta käinud esinemas erinevatel tantsufestivalidel, telesaadetes jne.

NB!

Tantsutunniks palume kaasa võtta sussid. Soovi korral ( mugava enesetunde tagamiseks) ka retuusid ning T särk.

PS

Oma osalemissoovist palun teatada e-mailile anne.maiberg@ttg.edu.ee kuni 07.04.2017

 

 

Kohtumiseni järgmisel õppepäeval!

 

Anne Maiberg
Aineühenduse juhataja
Tallinna Tehnikagümnaasium
anne.maiberg@ttg.edu.ee