Muusikaõpetus

Anne Maiberg
Aineühenduse juhataja
Tallinna Tehnikagümnaasium
anne.maiberg@ttg.edu.ee

Muusikaõpetajate aineühendus korraldab  teemapäeva " Erinevad võimalused töös erivajaduslike  õpilastega" KOLMAPÄEVAL, 28. märtsil 2018 algusega kell 15.30 ( lõpp kell 17.30 ) Tallinna Heleni Koolis (aadress Ehte 7, Tallinn).

Tallinna Heleni Kool on aastast 1994 Tallinnas tegutsev erikool, kus õpivad meelepuudega lapsed. Kool asutati 1994 kurtide laste vanemate eestvedamisel. Koolis õpivad kuulmis-, nägemis-, liitpuudega ja pimekurdid lapsed.

Päevakord

* Klassi- ja käsitööõpetaja  Kristiina Meresaar tutvustab keraamikatuba ja kangakudumist Saori kangastelgedel.   (Saori on loominguline vaba kudumine- mäng värviliste lõngadega)

* Eksursioon koolimajas ja õppeklassides. Tutvumine kooli juurde kuuluva lasteaia, õpilaskodu, sauna, basseini ja füsioteraapiaks kohandatud ruumidega.

* Muusikatuba. Muusikaõpetajad Ene Järvik ja Koidu Ilmjärv jagavad kogemusi erivajaduslike õpilastega suhtlemisel ja töötamisel.

   Õpetajad andsid lootust, et näeme teabepäeval ka kooli õpilasi loomingulistes tegevustes esinemas.

Palun kaasa võtta vahetusjalatsid.

PS  NB! Kohtade arv on piiratud.Osalemiseks palun registreeri järgneval lingil: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSefWIaroizC_wH6guMhrx11e_XDGy48dWvRduapeBXWRvhLrQ/viewform?usp=sf_link Kohtumiseni!

Anne Maiberg
muusikaõpetajate aineühenduse juhataja