Kehaline kasvatus

Rea Lillemets
Aineühenduse juhataja
Pelgulinna Gümnaasium
rea.lillemets@gmail.com
http://tallinnakehaline.blogspot.com/

Huvijuhtide ühenduse ja kehalise kasvatuse õpetajate aineühenduse  järgmine õppe-ja teabepäev toimub TEISIPÄEVAL, 31. oktoobril 2017 algusega kell 15.00 Ronimisministeeriumis (aadress Tartu mnt 80E, Tallinn ).

 Päevakord:

  • Ronimisministeerium tutvustab klassisessioonide korraldamise võimalusi
  • Soovijatele  praktiline ronimissessioon instruktori juhendamisel

Kui on soov ka ise  ronimist proovida, siis piisab mugavast sportlikust riietusest ( PS riietus võib pisut määrduda -magneesiumipulbri tolm). Ronimisjalatsid saab iga soovija kohapeal.Riietusruum ja pesemisvõimalus on samuti Ronimisministeeriumis olemas.

NB! Palun registreerige oma osavõtusoov SIIN : https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdVnaNSUBUPwHxwxoa3cEUkXLfoKUegHDPN_qj1D50mQlC-Iw/viewform?c=0&w=1

Taustainfo :

Ronimisministeerium on ronimiskeskus Zelluloosi kompleksis, mis keskendub valdavalt bouldering ronimisstiilile. Ronitakse seintel mööda spetsiaalseid ronimisnukke. Siseseinal ronimine on suurepärane kogu keha treening. Samuti on ronimine  turvaline võimalus oma füüsiliste ja vaimsete piiride nahutamiseks.
Ronimisministeeriumis saab korraldada ronimissessioone ka klassidele. Instruktorite juhendatav ronimissessioon on põimitud erinevate mängude ja võistlustega ning kestab ühe tunni. Klassisessioone broneeritakse  avamisaegade väliselt, seega broneerides aeg tervele klassile, on terve saal ühe klassi päralt. Eesmärgiks võib võtta näiteks meeskonnatöö parendamise või valida hoopis mänguline ja võistluslik sessioon.

 Kohtumiseni!

Kristina Ruuse
Huvijuhtide ühenduse juhataja

Rea Lillemets
Kehalise kasvatuse aineühenduse juhataja