TÕNK võrgustikuseminar 9.10.2018

Tallinna Õppenõustamisekeskuses alustasid alates 2018/2019 õppeaastast tööd spetsialist- ekspertide meeskond, kelle eesmärk on toetada õpilasi ja nende vanemaid, õpetajaid, tugispetsialiste, HEV-koordineerijaid ning kooli juhtkonda, selleks, et iga õpilane õnnestuks oma haridustee läbimisel.

Meil on hea meel, et Tallinna Õppenõustamiskeskuse tugispetsialistide ekspertgrupp on sel koolitushooajal Tallinna Õpetajate Majas läbi viimas mitmeid võrgustikuseminare, tugispetsialistidele mõeldud koolitusi ning korraldamas plaanipäraseid eesti ja vene keelseid tugispetsialistide pädevusi tugevdavaid kovisioone.

9. oktoobril 2018 peeti esimene omataoline mitmeid erialaselt diferentseeritud tugispetsialiste hõlmav võrgustikuseminar, kus Õpetajate Maja Kroonisaali kogunes loengut kuulama ja töörühmades osalema 85 inimest.

 

Võrgustikuseminari avamine Õpetajate Maja koolitusjuhi poolt.

 

 

Võrgustikuseminar 9.10.2018

 

 

Koolitustele ja kovisioonidele saab registreeruda läbi TÕNK koolituskalendri, mille leiate SIIT.

Suur tänu TÕNK direktrissile Milena Pogodajevale, koolitusjuhile Jelena Berežnajale, psühholoog-ekspert Ada Kiipusele ja sotsiaalpedagoog-ekspert Monika Aunile tänuväärse töö tegemise ja suurepärase koostöö eest!