Lillemaal õlivärvidega

Tahad teada, mis tunne on olla nagu päris kunstnik ja maalida õlivärvidega molbertile? Maalikursusel on see võimalik. Eelnevaid teadmisi pole tarvis. Meie poolt on vajalikud vahendid ja kogenud juhendaja. Lahkudes saad oma kunstiteose kaasa võtta.

 

Oivi Tulve sai kunstikoolituse Tartu Kunstikoolis ja ERKIs akvarelli, õlimaali, fresko, vitraaži ja mosaiigi alal. Hiljem täiendanud end Robert de Galuwe ikoonimaali kursustel. Töötanud Nukuteatris, Tallinna Kaubamajas kunstnikuna, Tallinna Arte gümnaasiumis kunstiõpetajana, õpetanud monotüüpiat kunstiõpetajatele. Käesoleval ajal juhendab kunstiringi Harku noortekeskuses. Suviti õpetab lastele maalimist Võrumaal Haabsaares.Näitustel on ta esinenud Eestis ja Norras.

kursuse detailid

Koht:
Tallinna Õpetajate Maja, Apteegi 6
Aeg:
Lillemaali kursus toimub kahel õhtul, kell 18.00 - 21.00, teisipäeva, 9. mail ja kolmapäeval, 10. mail 2017
Maht:
2 korda 3 tundi
Juhendab:
kunstnik Oivi Tulve
Hind:
62,40 €
Registreermistasu:
21,00 €, mis arvatakse maha kursuse maksumusest ega kuulu kursusel osalemisest loobumisel tagastamisele.
Grupi suurus:
10
Lisainfo:
Soodushind -15% haridustöötajatele, ISIC ja ITIC kaardi omanikule 53.04 €, laieneb vaid 1 soodustus vabade sooduskohtade olemasolul.
Projektijuht:
Kristel Sarnet 615 5163, 5565 5486, kristel@opetajatemaja.ee

kursuse teemad

1. päev

Sissejuhatus klassikalise maali tehnikatesse. Valime vastavalt oma soovile või juhendaja soovitusele lillekompositsiooni. Uurime, milliseid vahendid on vajalikud maalimiseks – krunditud aluspapp, pintslid, värvid jm. Leiame enda jaoks sobiva vaate ja koha molbertile ning alustame maalimist. Töö käigus õpime erinevaid maalitehnikaid ja leiame enda jaoks sobivaimad töövahendid ning väljenduslaadi.

2. päev

Jätkame maalimist ja teeme pildi lõppviimistluse. Harjutame maalimist – süveneme õlivärvide maailma, katsetame erinevaid maalimisvahendeid ja –võtteid nagu valgus ja vari, ruumilisus jm. Viimase tunni lõpuks valmib igal osalejal lõplikult viimistletud lillemaal. Vaatame ja analüüsime koos tehtud töid ja anname nõu tulevikuks. Omatehtud maali saad koju viia.

tallinna opetajate maja koolituskeskus kursused meeskonnakoolitus taiendope elukestev ope opitubalillemaal maalimine kunst tallinna opetajate maja koolituskeskus kursused meeskonnakoolitus taiendope elukestev ope opituba