DO-IN jaapani enesemassaaži koolitus

Massaaži on sageli vaja just siis, kui pole aega spetsialisti juurde minna. Traditsiooniline Hiina meditsiin sisaldab tõhusat DO-IN enesemassaaži õpetust, mille algtõdesid see kursus tutvustabki. Kursuse läbimise järel oskad end hoida tasakaalus ja tervena.

Koolituse juhendaja Toomas Õunap on joogaõpetaja ja massöör juba 2002. aastast. Ta on ka joogaterapeut ja lõpetanud Neijingi Hiina Meditsiini kooli. Ta juhendab stressi- ja mälukoolitusi ning erinevaid seminare.

Kursuse detailid

Asukoht:
Tallinna Õpetajate Maja, Raekoja plats 14
Aeg:
Neljapäeviti kell 18.00-20.00, 27. 04, 4., 11. ,18. ja 25. mai 2017.
Maht:
5 korda 2 tundi
Juhendaja:
Toomas Õunap
Hind:
93,60 €
Registreerumistasu:
21 €, mis arvatakse maha kursuse maksumusest ega kuulu kursusel osalemisest loobumisel tagastamisele.
Grupi suurus:
20
Lisainformatsioon:
Soodushind -15% haridustöötajatele, ISIC ja ITIC kaardi omanikule 79.56 €, laieneb vaid 1 soodustus vabade sooduskohtade olemasolul.
Projektijuht:
Kristel Sarnet, 615 5163, 5565 5486, kristel@opetajatemaja.ee

Kursuse teemad

1. tund. Õpime komplekset enesemassaaži tehnikat - traditsioonilise Hiina meditsiini akupunkte, meridiaane, massaaži, vajutusi ja venitust.
2. tund. Õpime ja omandame lisaks ka lühimassaaži igapäevaseks energiaringluse stimuleerimiseks, ummistuste avamiseks ja jääkainete eemaldamiseks.
3. tund. Õpime tehnikaid kaela- ja näopiirkonna pingete vabastamiseks.
4. tund. Õpime tasakaalustama keha läbi akupunktuuri punktide ja energiakanalite ning tunnetama keha ja keskendume rohkem nendele piirkondadele, mis vajavad enam abi.
5. tund. Õpime lisaks ja praktiseerime lihtsaid võtteid oma energiaringluse igapäevaseks stimuleerimiseks ja eluenergia tõketeta liikumiseks.
6. tund. Praktiseerime kõike kursusel omandatut.

 

jaapani enesemassaazhjaapani enesemassaazhi kursus